Staňte sa partnerom

Digitálne inovácie v zlepšovaní zdravotnej starostlivosti v onkológii

Digitálne inovácie v zlepšovaní zdravotnej starostlivosti v onkológii prinášajú zlepšenie kvality zdravotnej starostlivosti, zvýšenie efektívnosti a zníženie nákladov v rámci celého systému.

Včasná detekcia, presná diagnostika a personalizovaná liečba sú kľúčové predpoklady k tomu, aby lekári mohli zlepšiť výsledky liečby pacientov s rakovinou. Poskytovanie vysokokvalitnej starostlivosti je však čoraz zložitejšie, nákladnejšie a menej efektívne v rýchlo sa vyvíjajúcom odvetví, akým je onkológia, a to najmä v dôsledku zásadných aktuálnych výziev ako sú dátové silá, nedostatok personálu, či fragmentácia starostlivosti.

Čo keby sme mohli využiť technológiu na sprístupnenie nových možností pre lepšiu starostlivosť o pacientov s rakovinou? Od klinických algoritmov pre stratifikáciu rizika a včasnú detekciu, cez digitálne riešenia v oblasti patológie pre presnú a včasnú diagnostiku, až po riešenia pre klinické pracovné postupy a podporu rozhodovania v rámci koordinácie multidisciplinárnej starostlivosti a personalizovaného plánovania liečby založeného na dátach, meníme spôsob, akým sa poskytuje starostlivosť o pacientov s rakovinou v rámci celého systému starostlivosti.

Nenechajte si ujsť túto príležitosť dozvedieť sa o rozrastajúcom sa navify® Oncology portfóliu od Roche Information Solutions a o tom, ako pomáha získať náskok v boji proti rakovine.

Viac informácií nájdete na: https://www.navify.com/

Prihláste sa na ITAPA HEALTH & CARE 2024
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným