Staňte sa partnerom

Digitálne inovácie pre vzdušné sily

Ľahká napadnuteľnosť riadiacich veží letovej prevádzky predstavuje významné strategické momentum. Digitálne inovácie postavené na zvýšenej automatizácii, dátovej konektivite a fúzii údajov na leteckých základniach prinášajú riešenie v podobe vzdialených digitálnych veží.
O tom, ako sa k tomuto problému postaviť, bude hovoriť Adrián Belánik zo spoločnosti Frequentis na Jarnej ITAPA 2022 v paneli Revolúcia v bezpečnosti - ktoré technológie sú kľúčové?

FREQUENTIS Solutions & Services s. r. o. pôsobí v rámci skupiny Frequentis už viac ako 30 rokov a prispieva tak k úspešnej 75 ročnej histórii holdingu. Počas týchto troch dekád sa naša spoločnosť zaradila medzi spoľahlivé a stabilné firmy pôsobiace primárne v medzinárodnom prostredí. Hlavným zameraním spoločnosti sú hlasovokomunikačné systémy pre operačné strediská s bezpečnostne kritickými úlohami. Ide napríklad o civilné a vojenské letectvo, verejnú bezpečnosť, verejnú a námornú dopravu, a taktiež oblasť manažmentu bezpilotných prostriedkov a ochrany pred hrozbami súvisiacimi s ich používaním. Pôsobíme v oblasti výskumu a vývoja, kde realizujeme zákazky od rýchleho vývoja prototypu až po rozsiahle a dlhodobé programy. Naše tímy pokrývajú všetky úrovne životného cyklu projektu – poradenstvo v oblasti riešení, vývoj softvéru, systémové inžinierstvo, test manažment, projektový manažment a riadenie kvality.


 
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies