Staňte sa partnerom

Digitalizácia Slovenska, AI v zdravotníctve a kyberbezpečnosť. O čom bude Jarná ITAPA 2024? (podcast)

Digitálny štát na Slovensku budujeme už dlhé roky. Stále je to však rozpačité. Vlády sa menia, prichádzajú noví manažéri a s nimi aj nové priority v digitalizácii. Konferencia Jarná Itapa 2024 je správnym miestom, kde sa budú intenzívne prezentovať viaceré pohľady a priority novej vládnej garnitúry z oblasti digitalizácie.

Spoznajte pripravované a prebiehajúce projekty slovenského eGovernmentu spolu s nami. Nemenej dôležitými témami bude využitie konkrétnych aplikácii na základe AI v zdravotníctve a v kyberbezpečnosti. "ITAPA sa už 20 rokov snaží inšpirovať Slovensko k zmene k lepšej budúcnosti najmä pomocou moderných technológií, ktoré stále prichádzajú a majú ten potenciál," hovorí Michal Ivantyšyn. 

Príďte si pozrieť a vypočuť až 100 zahraničných aj domácich spíkrov, ktorí na konferencii vystúpia. Jarná ITAPA sa koná 18. a 19. júna 2024 v Crown Plaza v Bratislave.

Podcast o konferencii ITAPA a o témach, ktorými sa zaoberá - inováciami a digitálnymi technológiami - a tiež o tom, ako nimi posunúť Slovensko dopredu, si môžete vypočuť TU.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies