Staňte sa partnerom

Dell APEX Cloud Platformy - posilnite neobmedzené inovácie

Organizácie sa pri svojom podnikaní spoliehajú na softvérové aplikácie. Avšak IT musí mať platformu na vývoj aplikácií a hosting, ktorá efektívne funguje v lokálnych a verejných cloudoch. Potrebujú prístup k najnovším nástrojom a technológiám, ako aj slobodu spúšťať svoje pracovné úlohy kdekoľvek. Zložitosť riadenia, nedostatky v zručnostiach a obavy o bezpečnosť a dodržiavanie predpisov však vytvárajú skutočné prekážky, ktoré bránia organizáciám realizovať prísľub Multicloudu.

Čo keby ste mohli optimalizovať cloudové ekosystémy Microsoft Azure, RedHat OpenShift a VMware vSphere rozšírením tejto skúsenosti vo svojich priestoroch? V spoločnosti Dell veríme, že Multicloud by Design si vyžaduje voľbu, spoločný záujem, konzistentnosť, konzistentnosť, kompatibilitu a kontrolu. Naše cloudové platformy Dell APEX prinášajú inovácie, automatizáciu a integráciu v rámci cloudových ekosystémov podľa vášho výberu, čím umožňujú neobmedzené inovácie v multicloudových prostrediach.
Dell APEX Cloud Platformy
Rozšírte a vylepšite si cloudové prostredie pre váš preferovaný cloudový ekosystém, čím získate:

VÝBER_Poskytujte konzistentné cloudové operácie v lokálnych a verejných cloudoch pre ekosystém podľa vášho výberu.
KONZISTENTNOSŤ_Zrýchlite produktivitu s konzistentnými, známymi prevádzkovými a vývojárskymi skúsenosťami.
SPOLOČNÝ ZÁUJEM_Dosiahnite prevádzkovú dokonalosť s bežnými stavebnými blokmi a automatizáciou.
KOMPATIBILITU_Flexibilne rozšírte dáta a aplikácie naprieč multicloudovým prostrediam
KONTROLU_Presadzujte konzistentné cloudové riadenie a dodržiavanie predpisov v lokálnom a verejnom cloude

dell


Portfólio plne integrovaných systémov na kľúč, ktoré integrujú infraštruktúru, softvér a cloudové operačné balíky Dell a poskytujú konzistentné multicloudové operácie rozšírením cloudových operačných modelov do lokálnych a okrajových prostredí.

S cloudovými platformami Dell APEX môžete:

• Premostiť priepasť v oblasti cloudu poskytovaním konzistentných cloudových operácií všade, aby ste podľa vášho výberu minimalizovali náklady na multicloud a zložitosť v cloudovom ekosystéme.
• Uvoľniť hodnotu aplikácie zrýchlením produktivity so známymi skúsenosťami vývojárov, takže môžete vyvíjať kdekoľvek a nasadzovať všade.
• Posilniť bezpečnosť a riadenie presadzovaním konzistentnej správy a riadenia cloudových ekosystémov od cloudu po okraj, aby ste rozšírili a zlepšili kontrolu pomocou vrstveného zabezpečenia.


 
Prihláste sa na ITAPA HEALTH & CARE 2024
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným