Staňte sa aktívnym hráčom ITAPA 2018

ITAPA vám aj v tomto roku prináša jedinečný Medzinárodný kongres ITAPA 2018. Nezmeškajte príležitosť stať sa našim partnerom. Zviditeľnite svoju spoločnosť a buďte partnerom už 17. ročníka najväčších strategických podujatí, ktoré usmerňujú digitalizáciu na Slovensku.
Realizovali ste úspešný projekt? Ste firma, ktorá úspešne pracuje na IT riešeniach v oblasti digitalizácie spoločnosti a chcete dať o sebe vedieť? Radi by ste svoje vízie ukázali aj ostatným? Alebo máte firmu, ktorá sa práve snaží dostať na scénu? Potenciál zaujať má každý! Prinášame vám široké publikum odbornej verejnosti a IT komunity. Kontaktujte nás! 

Prihláste svoj úspešný projekt do CENY ITAPA 2018!  Prihlasovať môžete všetky projekty, ktoré sa zameriavajú na občana, ale aj projekty podporujúce rozvoj komunít, spoločnosti a prostredia až do 5. októbra 2018.

ITAPA je už 17 rokov stálou, nezávislou a strategickou platformou, v rámci ktorej majú kľúčoví predstavitelia politického a profesionálneho života príležitosť diskutovať o najaktuálnejších trendoch a otázkach digitalizácie verejnej správy na Slovensku. Jesenný Medzinárodný kongres ITAPA prináša prezentačný priestor pre inovatívne projekty, ale aj best practice. Samozrejmosťou sú diskusie o aktuálnych trendoch v digitalizácii, ako aj šírenie inšpiratívnych nápadov a riešení.

Zažite jedinečnú atmosféru medzinárodného kongresu na Slovensku.
 
 

Keďže ste sa dostali až sem, naše podujatia Vás evidentne zaujali :-) Ak sa chcete dozvedieť viac, preklikajte sa archívom podujatí alebo si prelistujte informačnú brožúru a spoznajte možnosti, ktoré vám ITAPA ponúka.

Bližšie informácie k partnerstvu získate na:

ITAPA
Dunajská 25
811 08 Bratislava
Tel.: 0948 306 893, 0948 392 736
E-mail: itapa@itapa.sk

 
Prihláste sa na Medzinárodný kongres Jarná ITAPA 2019