Staňte sa partnerom

City Monitor – slovenské svetové riešenie aj pre Google Glass

/ Prednáška
Prečo by Vám prednáška nemala uniknúť?
Všetci sme občania, ktorých obkolopuje nejaké prostredie, v ktorom veci fungujú, ale častokrát aj nie … Existuje unikátny nástroj ako na to upozorniť
.

Riešenie City Monitor, vďaka ktorému môžu občania nahlasovať podnety na zlepšenie v mestách a obciach priamo zo svojho mobilného telefónu, je už na Slovensku dobre známe. Najnovšie však výhody, ktoré ponúka, objavili aj v Argentíne, kde riešenie pod názvom Cuidemos La Cuidad úspešne používajú niekoľké mestá a ďalšie sa o vstup do projektu intenzívne zaujímajú.

Spoločnosť QBSW, a.s. neustále pracuje na rozvoji toho softvérového riešenia. Najnovšie rozšírila funkcionalitu riešenia o možnosť posielať podnety cez Google Glass, ktoré predstavujú budúcnosť vo vývoji trhu informačno-komunikačných technológií. Toto inovatívne zariadenie prinesie nové možnosti využívania aplikácie City Monitor, ako napríklad nahlasovanie podnetov hlasom, mimikou, či dotykom. Ďalšie informácie nájdete na www.cityglass.sk alebo www.citymonitor.sk.

City Monitor predstavuje atraktívny nástroj na komunikáciu medzi zástupcami miest a ich obyvateľmi. Prínosom riešenia oproti konkurenčným produktom je, že podnety nie sú preposielané treťou stranou, ale hlásia ich samotní občania priamo zo svojich mobilov. Tie sú bezprostredne spracovávané vo webovej aplikácii spravovanej povereným pracovníkom mesta, ktorá je integrovanou súčasťou riešenia. Navrhované riešenie umožňuje využívanie aplikácie aj na interné účely v samospráve (kontrola technických úsekov, monitorovanie prác, a pod.), čím sa značne rozširujú možnosti jeho ďalšieho využívania.

Martin Hrnko

QBSW
Profesionálne skúsenosti: 2011- doteraz    QBSW, a.s. Bratislava- Generálny riaditeľ. Je zodpovedný za strategické smerovanie, rozvoj a celkové riadenie spoločnosti. Zastrešuje riadenie a koordináciu existujúcich a nových projektov spoločnosti, vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a manažment ľudských zdrojov. 2005- 2011    QBSW, a.s. Bratislava- Výkonný riaditeľ. Zastrešoval riadenie a koordináciu projektov spoločnosti, prípravu metodických postupov pre vývoj informačných systémov  a manažment ľudských zdrojov v spoločnosti. Zaslúžil sa o zavedenie Integrovaného systému manažérstva kvality, ako aj úspešný štart a ukončenie viacerých významných projektov. 2002-2005    QBSW, a.s. Bratislava- Projektový manažér. Mal na starosti r…
Zobraziť viac informácií o spíkrovi
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies