Staňte sa partnerom

Csaba Krasznay

National University of Public Service, Program Director of Cybersecurity Academy

Csaba Krasznay je odborným asistentom na budapeštianskej Univerzite verejnej správy, kde sa venuje výskumu kybernetickej bezpečnosti. Je vedúcim programu Akadémie kybernetickej bezpečnosti a takisto je členom predstavenstva maďarskej eGovernment asociácie a dobrovoľnej koalície pre kybernetickú ochranu. Csaba je absolventom elektrotechniky na Technickej a ekonomickej univerzite v Budapešti. Doktorát obhájil na Univerzite verejnej správy v roku 2012.

Na Medzinárodnom kongrese ITAPA 2018 bude Csaba rozprávať o potrebe vzdelávania ľudí v oblasti kybernetickej bezpečnosti. Podelí sa tiež o svoje poznatky z praxe a demonštruje, ako v Maďarsku pristupujú k vzdelávaniu odborníkov na kybernetickú bezpečnosť.

  • Cybersecurity Academy   |   Medzinárodný kongres ITAPA 2018: Hacking the Future

    "Národná univerzita verejnej služby (NUPS) v Maďarsku je zodpovedná za vzdelávanie vojenských, spravodajských a policajných úradníkov, štátnych zamestnancov, odborníkov na riadenie katastrof a inžinierov pre zásobovanie vodou. Kybernetická bezpečnosť je jednou z tém, ktorej pochopenie je podstatné pre všetkých študentov,  pretože sa počas svojej kariéry musia zaoberať negatívnymi účinkami otázok súvisiacich s IT. Akadémia pre kybernetickú bezpečnosť na NUPS bola založená na začiatku roka 2017 na podporu všetkých vzdelávacích a výskumných aktivít, zatiaľ čo sa zbierali požiadavky od dotknutých strán. Ako dôveryhodná strana je Akadémia tiež zodpovedná za zdieľanie nezávislých informácií s verejnosťou a za podporu kybernetickej bezpečnosti ako kariérnej možnosti pre mladých ľudí na univerzite i mimo nej. Prezentácia zdôrazňuje prvé zistenia a výsledky tohto modelu spolupráce medzi akademickou obcou a vládou a môže slúžiť ako prípadová štúdia pre ostatné krajiny. "

    Videozáznam

  • Kybernetické hrozby a moderná štátna správa   |   Kongres ITAPA 2011: Desať rokov inspirácií
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies