Staňte sa partnerom

Digitálne inovácie v zlepšovaní zdravotnej starostlivosti v onkológii

Zlepšenie kvality zdravotnej starostlivosti, zvýšenie efektívnosti a zníženie nákladov v rámci celého systému

Nenechajte si ujsť túto príležitosť dozvedieť sa o našom rozrastajúcom sa navify® Oncology portfóliu a o tom, ako pomáhame získať náskok v boji proti rakovine.

Čo keby sme mohli využiť technológiu na sprístupnenie nových možností pre lepšiu starostlivosť o pacientov s rakovinou? Meníme spôsob, akým sa poskytuje starostlivosť o onkologických pacientov v rámci celého systému starostlivosti - od klinických algoritmov na stratifikáciu rizika a včasnú detekciu, cez digitálne riešenia v oblasti patológie pre presnú a včasnú diagnostiku, až po riešenia pre klinické pracovné postupy a podporu rozhodovania v rámci koordinácie multidisciplinárnej starostlivosti a personalizovaného plánovania liečby založeného na dátach.

Včasná detekcia, presná diagnostika a personalizovaná liečba sú kľúčové predpoklady k tomu, aby lekári mohli zlepšiť výsledky liečby pacientov s rakovinou. Poskytovanie vysokokvalitnej starostlivosti je však čoraz zložitejšie, nákladnejšie a menej efektívne v rýchlo sa vyvíjajúcom odvetví, akým je onkológia, a to najmä v dôsledku zásadných aktuálnych výziev ako sú dátové silá, nedostatok personálu, či fragmentácia starostlivosti.

Viac informácií nájdete na: https://navify.roche.com/ a https://rb.gy/2lafe0


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies