Staňte sa partnerom

ITAPA Digital Talk: Lebo na eZdraví záleží

/ Prednáška
Minister zdravotníctva sa nechal počuť, že nepozná lekára, ktorý by bol spokojný s ezdravím. My v NCZI takých poznáme a chceme, aby ich bolo viac. Lebo to, že sa vám točí koliesko na počítači ešte neznamená, že ezdravie nefunguje. Lekári, poďte sa o tom presvedčiť.
  • Aké služby elektronické zdravotníctvo ponúka?
  • Prečo sa oplatí ho používať – aj bez ohľadu na možnú pokutu?
  • Je jedno, akého dodávateľa informačného systému si vyberiete?
  • Viete, akú verziu evyšerenia používa ten váš?
  • Čo prináša povinná ePN a čo nás ešte čaká?
  • Využívate všetky výhody ereceptu?
  • Vy ešte nevystavujete elektronické výmenné lístky?
  • Máte nastavené bezpečnostné otázky k ePZP?
Moderuje:
Eva Sládková

Branislav Skladan

eZdravie
Braňo Skladan sa v rámci ezdravia špecializuje na Pacientský sumár, Záznam z odborného vyšetrenia, Záznam zo zobrazovacieho vyšetrenia, prepúšťacie správy z nemocnice a výmenný lístok. Na poste biznis analytika robí všetko pre to, aby sme mali zápisy poskytovateľov zdravotnej starostlivosti kde a ako prijať, spracovať, uchovať a na požiadanie ich opäť poskytli v zrozumiteľnej a požadovanej forme oprávneným užívateľom a pacientovi.  
Zobraziť viac informácií o spíkrovi

Roman Rodák

biznis analytik pre oblasť ePN
Roman Rodák sa eslužbe venuje na dennej báze vyše roka. Zmysel pre detail, komplexnosť pohľadu a proklientsky prístup využíva na poste biznis analytik pre oblasť ePN. „Nedá sa“ preňho neexistuje, prirodzene hľadá cestu, ako eslužba môže fungovať a prinášať prospech všetkým zainteresovaným stranám, v prvom rade lekárom.  
Zobraziť viac informácií o spíkrovi

Pavel Štukovský

Národné centrum zdravotníckych informácií
Pavel Štukovský sa venuje zdravotníctvu a právu viac ako 10 rokov vo Všeobecnej zdravotnej poisťovni, na Ministerstve zdravotníctva SR a v súčasnosti ako biznis analytik v Národnom centre zdravotníckych informácií, právnik a nemocničný ombudsman v Národnom onkologickom ústave v Bratislave a externý člen v rozkladových komisiách Úradu pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou.
Zobraziť viac informácií o spíkrovi

Rozália Ovári

Národné centrum zdravotníckych informácií
Rozália Ovári vyše 10 rokov pracovala vo Všeobecnej zdravotnej poisťovni a v Národnom centre zdravotníckych informácií aktuálne riadi sekciu strategického manažmentu a fokusuje sa na problematiku e-zdravia. Absolvovala štúdia laboratórnych vyšetrovacích metód v zdravotníctve.
Zobraziť viac informácií o spíkrovi

Mária Čudejková

Národné centrum zdravotníckych informácií
Mária Čudejková sa eReceptu venuje s malými prestávkami piaty rok. Bola pri zavádzaní a spúšťaní služby vo Všeobecnej zdravotnej poisťovni a dnes sa jej venuje v plnej miere ako business analytik v NCZI.  
Zobraziť viac informácií o spíkrovi

Eva Sládková

Vyštudovala Filozofickú fakultu UK, odbor história a slovenský jazyk a literatúra. Vyše 20 rokov pracuje v médiách, 15 rokov aj v oblasti PR. Za svoju žurnalistickú prácu získala niekoľko novinárskych cien od Literárneho fondu a Slovenského syndikátu novinárov.
Zobraziť viac informácií o spíkrovi
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies