Staňte sa partnerom

Riadenie zmien v procese digitálnej transformácie organizácie

/ Prednáška
Digitálna transformácia je pre každú  organizáciu výzva, no na druhej strane  aj množina rizík, ktoré sú identifikované pred alebo v jej procese.
Aby modernizácia, transformácia dopadla  úspešne, respektíve  bez vážnych problémov je potrebné okrem samotnej transformovanej organizácie zahrnúť do programu/projektu aj jej klientov, ktorí potrebujú pochopiť víziu transformovanej organizácie, pridanú hodnotu zmeny ako aj procesy a nástroje ktoré budú jej súčasťou. Spoločnosť Atos disponuje metodikou, ktorá je praxou overená a pomáha organizáciám pri napĺňaní ich transformačných cieľov.

VIDEOZÁZNAM
 

Peter Balco

ATOS IT Solution and Services
Vyštudoval odbor rádioelektrotechnika a telemetrické systémy na Fakulte elektrotechniky a informatiky Technickej univerzity v Košiciach. DEA diplom a PhD. obhájil na C.E.M. - CNRS Montpellier, USTL II v Francúzsku pre odbor optoelektronika a optoelektronické systémy. Je držiteľom profesionálneho diplomu z manažmentu MBA, level 1 z Business school CUB a členom The Open University UK. Má mnohoročné skúsenosti s riadením IT a TELCO prevádzkového prostredia, ako aj s dodávkou IT a TELCO projektov pre veľké medzinárodné organizácie. Do Atos IT Solutions and Services s.r.o. nastúpil v októbri 2018 ako solution design architect zodpovedný za cloudové riešenia a služby. Jeho úlohou je pokrývať aktivity súvisiace s portfóliom ServiceNow, ak…
Zobraziť viac informácií o spíkrovi
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies