Staňte sa partnerom

Robert Cisár

Tachyum , Business Development Manager
Robert Cisár vedie v spoločnosti Tachyum tím manažérov pre rozvoj obchodu. Je zodpovedný za evanjelizáciu prelomovej technológie Tachyum a budovanie partnerstiev v rôznych segmentoch. Zúčastňuje sa na inovačných programoch EÚ, vytvára „value proposision“ technológie Tachyum pre rôzne odvetvia priemyslu a úzko spolupracuje s tzv. „Early Adopters“.

Má viac ako 20-ročné manažérske skúsenosti s vedením tímov v EMEA regióne v globálnych korporáciách na mnohých obchodných projektoch s finančnou zodpovednosťou. Pôsobil ako dôveryhodný poradca so schopnosťou prepájať biznis s IT pre zákazníkov na najvyššej manažérskej úrovni. Do spoločnosti Tachyum prišiel z firmy ESET, kde bol zodpovedný za celkový predaj pre podnikový segment. Predtým zastával pozície pre rozvoj obchodu a excelentnosti služieb v spoločnostiach HP a Siemens.

 
 • Ako zastaviť pád Slovenska do chudoby   |   Jesenná ITAPA 2022
  Vplyv superpočítača na akceleráciu digitálnej ekonomiky a rastu HDP na Slovensku.

  Rôzne štúdie priraďujú Slovensko na chvost Európy v digitalizácii spoločnosti. Zaostávame už aj za postkomunistickými krajinami, nehovoriac o zvyšku Európy. Digitalizácia z ekonomického hľadiska znamená vznik nových pracovných miest s vyššou pridanou hodnotou vo všetkých odvetviach hospodárstva, čo priamo súvisí aj s úrovňou blahobytu a životnou úrovňou krajiny. Milióny do digitalizácie musia byť investované strategicky, aby sa len “neprejedli” a zabezpečili rozvoj odvetví s vyššou pridanou a zabránili úniku mozgov zo Slovenska. Zaostávať nemôže ani legislatíva v oblasti ekonomickej kriminality a ochrany duševného vlastníctva. Svet a aj okolité štáty si uvedomujú túto strategickú potrebu, investujú do nových superpočítačov a ochraňujú svoje ekonomické záujmy. Slovensko si rovnako musí nastaviť priority a využiť príležitosti, ktoré sa mu ponúkajú.

  VIDEOZÁZNAM
 • Je superpočítač vhodný len pre vedu?   |   Medzinárodný kongres ITAPA 2021: Ako sa stať najlepším?
  V súčasnosti sa využitie superpočítačov spája s úzkou skupinou ľudí, ktorí pracujú vo vede a sú zdatní programátori. Ako to je s komerčným využitím superpočítačov? Príklady superpočítačových centier v Nemecku, Španielsku a Česku ukazujú, čo je potrebné spraviť, aby sa superpočítač využíval efektívne.

  VIDEOZÁZNAM
 • Skúsenosť s zefektívnením a transformáciou IT infraštruktúry   |   Kongres ITAPA 2012: Zaostrené na výsledky
  Východiská, potreby a dôvody transformácie. Program a fázy transformácie, dimenzie transformácie. Dosiahnuté výsledky a významné úspory nákladov na prevádzku IT. Ukážka metodiky transformácie na základe skúseností využiteľná aj pre štátnu správu.
 • Ako začať s Cloud Computingom vo verejnej správe   |   Kongres ITAPA 2011: Desať rokov inspirácií
  Cloud už nie je módne slovo. V roku 2010 sa Cloud sa ocitol v hlavnom prúde IT sveta a v roku 2011 organizácie začali vytvárať stratégie okolo Cloudu. Získať čo najviac z cloud computingu, však nie e jednoduché cvičenie. Množstvo CIO si stále nie je istých, ako najlepšie začať s cestou adapcie cloudu, s návratnosťou investícií (ROI) a rizikamy, ktoré môžu byť spojené s prechodom na cloud. V HP Cloud je základ nášho podnikania, kde vám pomôžeme pochopiť všetky aspekty Cloudu – zo všeobecného náhľadu k detailným stratégiam, ktoré treba prijať na efektívne poskytovanie cloud služieb. Nezameriavame sa len na technológiu, ale aj na procesy a ľudské zdroje.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies