Staňte sa partnerom

Štefan Adamec

generálny riaditeľ sekcie Riadiaci orgán pre Operačný program
Štefan Adamec

Generálny riaditeľ sekcie Riadiaci orgán pre Operačný program Informatizácia spoločnosti, poradca predsedu vlády pre regionálny rozvoj, Úrad vlády Slovenskej republiky,

Vzdelanie: Vysoká škola ekonomická Bratislava, Fakulta ekonomiky služieb a cestovného ruchu v Banskej Bystrici.

Profesionálne skúsenosti:
2006 – trvá: od augusta 2006 pracuje na Úrade vlády SR v pozícii poradca predsedu vlády pre regionálny rozvoj. Od júna 2008 zastáva pozíciu generálny štátny radca – generálny riaditeľ sekcie Riadiaci orgán pre Operačný program Informatizácia spoločnosti. Je členom COCOF – Koordinačného výboru fondov Európskej komisie a expertným poradcom pre vybrané projekty v rámci členstva nových krajín v EÚ.
2005 – 2006: I.I.A.G., s.r.o. Piešťany, konateľ spoločnosti špecializovanej na služby v oblasti čerpania pomoci a podpory poskytovanej z fondov EÚ.
2003 – 2004: Európsky parlament v Bruseli, poradca EP v politickej skupine UEN v oblasti regionálnej politiky a agendy Výboru pre regionálny rozvoj, dopravu a cestovný ruch.
1997 – 2003: Slovenská kancelária na podporu zahraničného obchodu v New Yorku, riaditeľ kancelárie Fondu na podporu zahraničného obchodu.
1993 – 1997: Airfares, Inc. v New Yorku, riaditeľ organizácie špecializovanej na veľkoobchodný predaj leteniek a touroperátorských produktov cestovného ruchu.
1989 – 1993: Čedok, Czechoslovak Travel Bureau v New Yorku, zástupca riaditeľa a ekonóm majetkovej účasti.
1977 – 1989: Čedok, cestovné kancelárie Bratislava, úradník a od roku 1983 riaditeľ závodu v Piešťanoch.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies