Staňte sa partnerom

Sergio Giacoletto

Oracle Europe Middle East & Africa , Executive Vice President
Sergio Giacoletto je výkonný vice prezident Oracle pre región strednej a východnej Európy a Afriky (EMEA). Je zodpovedný za riadenie všetkých operácií, rast a výkonnosť Oracle v celom regióne. Pán Giacoletto je zodpovedný za konsolidáciu a rozvoj súčasnej pozície Oracle, vedúceho dodávateľa internetového softvéru na európskom trhu.

Pred jeho vymenovaním za výkonného vice prezidenta v júni 2000, p.Giacoletto pôsobil ako senior vice president pre podnikové riešenia pre regíon EMEA, kde dohliadal na predaj aplikácií a konzultačných služieb, ako aj na spoluprácu so strategickými partnermi. Počas tohto obdobia viedol aplikačnú divíziu s úspechmi, vrátane uvedenia jedinečného balíka podnikových aplikácií, Oracle E-Business Suite.

Pred svojím príchodom do Oracle v roku 1997 bol p. Giacoletto prezidentom Value Added Services pre AT&T,  viceprezidentom Digital Consulting Europe, s 6,000 zamestnancami a s príjmom 1 mld. USD. Od 1991 do 1993, bol viceprezidentom Digital Services, organizácie s obratom 3mld.USD a s viac ako 16,000 zamestnancami. Od roku 1983 do 1991, bol Chief Information pre Digital Europe.

Sergio Giacoletto bol členom viacerých firemných predstavenstiev a IT asociácií. Ako spoluautor sa podieľal na knihe "Information in the Enterprise: It's More than Technology".

Je držiťeľom doktorátu  v oblasti výpočtovej techniky z Univerzity v Turíne v Taliansku.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies