Staňte sa partnerom

Rudolf Klein

Aliter Technologies, Product Manager
Inovačný, stategický a produktový manažér zaujímajúci sa o inovácie v oblastiach IoT, umelej inteligencie a smart riešení. Skúsený v zakladaní a rozvoji spoločností, riadení IoT projektov, cloudových a platfomových produktov. Na Vienna University of Economics and Business získal Master (MSc) v Stratégii, innováciách a manažérskej kontrole. V Aliter Technologies, a.s. pôsobí na pozícii produktový manažér, aktívne pracuje v oblasti vývoja inovácií a IoT produktov, ako napr. monitorovanie seniorov.
 
 • MONSE   |   Jarná ITAPA 2023
  Pacienti v nemocniciach majú k dispozícii odborníkov a špeciálne prístroje, ktorých úlohou je monitorovať ich zdravotný stav. Čo ale v prípade, keď ľudia nie sú v nemocnici a náhle príde k zhoršeniu ich stavu? Ako zistia, že potrebujú reálnu pomoc? Odpoveďou sú moderné technológie založené na pravidelnom monitoringu a priebežnom vyhodnocovaní životných funkcií.

  VIDEOZÁZNAM
 • IoT ako alternatíva domácej starostlivosti   |   Jesenná ITAPA 2022
  "IoT riešenia umožňujú zachovať vysokú kvalitu života aj mimo špecializovaných zariadení."

  Medicínska starostlivosť sústredená v zdravotníckych zariadeniach nepokrýva požiadavky dnešnej doby. Snaha zabezpečiť starostlivosť a zvýšiť kvalitu života mimo týchto zariadení je hnacím motorom inovácií a vzniku nových IoT riešení.

  VIDEOZÁZNAM
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies