Staňte sa partnerom

Radosław Kędzia

Huawei CEE & Nordic Europe Region , Viceprezident spoločnosti Huawei CEE & Nordic Europe Region

Bol vymenovaný za regionálneho viceprezidenta pre stredovýchodnú Európu a severský región v druhej polovici roka 2019. Bol prvým európskym manažérom, ktorý bol vymenovaný za generálneho riaditeľa Huawei. Pre Huawei pracuje od roku 2008. Svoju kariéru v Huawei začal ako prevádzkový riaditeľ. Neskôr sa stal regionálny a technický riaditeľ pre región východnej a južnej Afriky. V roku 2013 sa stal generálnym riaditeľom v Ugandskej reprezentačnej kancelárii a v roku 2015 bol vymenovaný za generálneho riaditeľa zastupiteľského úradu Českej republiky. 

Pred svojou kariérou v Huawei pracoval v Poľsku pre PTC a TPSA a neskôr, od roku 1999 na medzinárodných, technických a manažérskych postoch pre Ericsson, Safaricom a Siemens v rôznych krajinách ako Keňa, Izrael, Veľká Británia, Španielsko a Česká republika. Jeho záľubami sú hudba, umenie a čítanie.

 • DISKUSIA na tému udržateľné prostredie v novom svete   |   Jarná ITAPA 2022
  Diskusia o tom, ako technológie vedia napomôcť udržateľnému rozvoju. 

  Peter Balík, MIRRI: „Slovensko čakajú viaceré výzvy spojene s podporou udržateľného životného prostredia vrátane transformácie uhoľných regiónov a regiónov s vysokými uhlíkovými emisiami. MIRRI pripravuje túto transformáciu, ktorá bude zameraná na uhlíkovú neutralitu a diverzifikáciu lokálnych a regionálnych ekonomík."

  Rastislav Nemec, SPP: „Chceme byť partnerom prvej voľby pre riešenia v oblasti udržateľnej energie. Preto ponúkame individuálne prispôsobené produkty a služby, ktoré zahŕňajú najnovšie technológie, napríklad fotovoltické elektrárne. Našim zákazníkom pomôžeme cez fotovoltické elektrárne dosiahnuť určitú mieru sebestačnosti a tak im šetriť peniaze. Navyše im naše riešenia umožňujú využívať energiu efektívnejšie. Zároveň to má aj edukatívny rozmer pre deti, najmä ak si takéto riešenie pre seba vyberie škola."

  Richard Vöröš, ACCENTURE: „Téma udržateľnosti k nám prichádza z nevyhnutnosti a z obáv o našu budúcnosť a budúcnosť našej planéty. Niektorí túto tému môžu vnímať cez nové povinnosti, ktoré prináša. Avšak tým, ktorí na vlak udržateľnosti naskočia včas, môže priniesť nové príležitosti a konkurenčnú výhodu."

  VIDEOZÁZNAM
   
 • Ako IKT technológie pomáhajú ekologickejšiemu svetu   |   Jarná ITAPA 2022
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies