Peter Bilík

ANASOFT, Smart Industry solution designer
Peter Bilík pracuje v spoločnosti ANASOFT takmer od jej počiatku v súčasnosti na pozícii Smart Industry solution designera. Od roku 2003 sa venuje technologickým inováciám v priemysle a optimalizácii logistických a výrobných procesov predovšetkým vo vzťahu k digitalizácii, automatizácii a autonomizácii výroby a logistiky. Podieľal sa na medzinárodných projektoch digitálnej transformácie a automatizácie, z ktorých viaceré získali ocenenia za inovatívnosť (Ocenenie LOG-IN: Projektová inovácia roka, Schnellecke Innovation Award, Porsche Supplier Award). Je tvorcom idey riadiaceho Smart Industry systému EMANS navrhnutého na princípoch a technológiách Industry 4.0 a inteligentného priemyslu, medzi ktoré patrí internet vecí (IoT) a internet služieb (IoS), digitálne dvojčatá, kyberneticko-fyzikálne produkčné systémy (CPPS), veľké dáta a umelá inteligencia (AI).
Prihláste sa na ITAPA EXPO 2022: Od Dubaja k Dunaju
  • Ignite session: Inteligentná automatizácia e-commerce a retail logistiky spoločnosti Dedoles   |   Medzinárodný kongres ITAPA 2020

    Spoločnosť Dedoles patrí medzi najúspešnejšie domáce online obchody, ktoré sa presadili aj na zahraničných trhoch. S plánovanou prudkou expanziou sa firma rozhodla inovovať a automatizovať svoje skladové a zásobovacie procesy, na čo využila aj technológie štvrtej priemyselnej revolúcie a inteligentnej logistiky. Spoločnosť už v súčasnosti úspešne pôsobí  v 20 krajinách. Dedoles sa stal modelovým príkladom rozširovania procesov, obchodných aj logistických, za pomoci nových technológií. Spoločnosť zároveň vytvára nové štandardy riadenia moderného retailu pri nadnárodnej expanzii v škálovaní „niche-to-global“. Aké digitálne technológie spoločnosť nasadila, aké dynamické zásobovacie stratégie a inovatívne logistické princípy využíva a Prečo sa stal jadrom digitálneho ekoystému spoločnosti systém WES sa dozviete z prezentácie ANASOFT.

    Videozáznam

     
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným