Staňte sa partnerom

Peter Bilík

ANASOFT, Smart Industry Solution Designer
Pracuje v spoločnosti ANASOFT na pozícii Smart Industry Solution Designer. ANASOFT je softvérová spoločnosť s vyše tridsaťročnou tradíciou a patrí medzi 10 najväčších softvérových domov na Slovensku. Od roku 2003 sa venuje technologickým inováciám v priemysle a analýze a optimalizácii logistických a výrobných procesov predovšetkým vo vzťahu k digitalizácii a automatizácii. Podieľal sa na medzinárodných projektoch digitálnej transformácie a automatizácie, z ktorých viaceré získali ocenenia za inovatívnosť (Ocenenie LOG-IN: Projektová inovácia roka, Schnellecke Innovation Award, Porsche Supplier Award). Je spolutvorcom Smart Industry systému EMANS, ktorý je vystavaný na princípoch a technológiách konceptu Industry 4.0, medzi ktoré patrí Internet vecí (IoT) a Internet služieb (IoS), digitálne dvojčatá, kyberneticko-fyzikálne produkčné systémy (CPPS), veľké dáta a umelá inteligencia (AI).
Prihláste sa na ITAPA HEALTH & CARE 2024
  • Ignite session: Inteligentná automatizácia e-commerce a retail logistiky spoločnosti Dedoles   |   Medzinárodný kongres ITAPA 2020
    Spoločnosť Dedoles patrí medzi najúspešnejšie domáce online obchody, ktoré sa presadili aj na zahraničných trhoch. S plánovanou prudkou expanziou sa firma rozhodla inovovať a automatizovať svoje skladové a zásobovacie procesy, na čo využila aj technológie štvrtej priemyselnej revolúcie a inteligentnej logistiky. Spoločnosť už v súčasnosti úspešne pôsobí  v 20 krajinách. Dedoles sa stal modelovým príkladom rozširovania procesov, obchodných aj logistických, za pomoci nových technológií. Spoločnosť zároveň vytvára nové štandardy riadenia moderného retailu pri nadnárodnej expanzii v škálovaní „niche-to-global“. Aké digitálne technológie spoločnosť nasadila, aké dynamické zásobovacie stratégie a inovatívne logistické princípy využíva a Prečo sa stal jadrom digitálneho ekoystému spoločnosti systém WES sa dozviete z prezentácie ANASOFT.

    Videozáznam

     
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným