Staňte sa partnerom

Nicolaj Christensen

Digital Hub Denmark
Ako súčasť technologického ekosystému mal Nicolaj niekoľko vedúcich úloh v rôznych technologických startupoch a organizáciách. Posledných niekoľko rokov ako súčasť Digital Hub Denmark, kde v marci 2022 prevzal funkciu dočasného generálneho riaditeľa a v septembri 2023 bol vymenovaný za generálneho riaditeľa.

So zázemím v oblasti marketingu, rastu a produktov prináša Nicolaj obchodné skúsenosti a silné strategické a vodcovské schopnosti, ktoré sú posypané nekonečnou zvedavosťou, ako môže technológia vyriešiť skutočné problémy ľudí a spoločnosti.
  • DISKUSIA   |   Jesenná ITAPA 2023
  • Národ digitálnych priekopníkov   |   Jesenná ITAPA 2023
    Cesta do viac ako 50 rokov inovácií, vďaka ktorým sa Dánsko stalo najdigitálnejšou krajinou na svete. Dánsko má jasné národné ciele v oblasti digitalizácie verejného sektora. Jedna kľúčová zložka úspešnej digitalizácie Dánska sa však v správach a stratégiách spomína len zriedka. Dáni majú medzi sebou a štátom vysokú dôveru. Uprednostňujeme ľudí pred technológiou a vytvárame dôveryhodné riešenia, ktoré spĺňajú verejné potreby, zabezpečujú inklúziu, demokraciu a poskytujú prístup k verejným službám pre každého.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies