Staňte sa partnerom

Michal Ilovič

Slovenská inovačná a energetická agentúra, vedúci oddelenia poradenstva
Po pôsobení v súkromnej sfére v oblasti inštalácie obnoviteľných zdrojov energie, výkonu energetického auditu a inžinierskej činnosti v energetike sa stal členom tímu Slovenskej inovačnej a energetickej agentúry, kde sa aktívne zapájal do spúšťania projektu Zelená domácnostiam.

V súčasnosti pôsobí ako vedúci oddelenia poradenstva v Slovenskej inovačnej a energetickej agentúre. Vedie tím odborného energetického poradenstva a jednotlivé poradenské centrá, prostredníctvom ktorých sa realizuje národný projekt Žiť energiou.


 
 • DISKUSIA na tému udržateľné prostredie v novom svete   |   Jarná ITAPA 2022
  Diskusia o tom, ako technológie vedia napomôcť udržateľnému rozvoju. 

  Peter Balík, MIRRI: „Slovensko čakajú viaceré výzvy spojene s podporou udržateľného životného prostredia vrátane transformácie uhoľných regiónov a regiónov s vysokými uhlíkovými emisiami. MIRRI pripravuje túto transformáciu, ktorá bude zameraná na uhlíkovú neutralitu a diverzifikáciu lokálnych a regionálnych ekonomík."

  Rastislav Nemec, SPP: „Chceme byť partnerom prvej voľby pre riešenia v oblasti udržateľnej energie. Preto ponúkame individuálne prispôsobené produkty a služby, ktoré zahŕňajú najnovšie technológie, napríklad fotovoltické elektrárne. Našim zákazníkom pomôžeme cez fotovoltické elektrárne dosiahnuť určitú mieru sebestačnosti a tak im šetriť peniaze. Navyše im naše riešenia umožňujú využívať energiu efektívnejšie. Zároveň to má aj edukatívny rozmer pre deti, najmä ak si takéto riešenie pre seba vyberie škola."

  Richard Vöröš, ACCENTURE: „Téma udržateľnosti k nám prichádza z nevyhnutnosti a z obáv o našu budúcnosť a budúcnosť našej planéty. Niektorí túto tému môžu vnímať cez nové povinnosti, ktoré prináša. Avšak tým, ktorí na vlak udržateľnosti naskočia včas, môže priniesť nové príležitosti a konkurenčnú výhodu."

  VIDEOZÁZNAM
   
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies