Staňte sa partnerom

Michal Géci

Úrad vlády SR, riaditeľ Odboru efektívna verejná správa a digitalizácia na Sekcii plánu obnovy / NIKA
Michal Géci vyštudoval medzinárodné vzťahy na Bolonskej Univerzite a získal diplom MBA z Univerzity Bocconi v Miláne v Taliansku, kde aj niekoľko rokov pôsobil ako výskumný pracovník. Viac ako 20 rokov pôsobil na seniorných pozíciach v oblasti digitálnych transformácií. Bol senior manažérom globálnej poradenskej skupiny Capgemini, kde sa podieľal na implementáciach komplexných IT a strategických transformačných projektov v sektoroch ako energetika, telekomunikácie, finančné služby, verejný sektor a iných v regióne SVE (Strednej a východnej Európy). Následne viedol strategické iniciatívy transformácie popredných nadnárodných firiem ako Alcatel-Lucent a Philips v oblasti služieb v regióne SVE, pôsobil ako expert na transfer technológií a inovačný manažment v Európe a Ázií. Posledné roky sa venuje podpore start-upov v oblasti sociálnych inovácií a blockchainových technológií na Slovensku, je spolu-zakladateľom slovenského Impact Hub-u a niekoľko rokov viedol divíziu inovácií pre slovensko-švajčiarsku firmu Decent.

Pôsobil krátko aj ako poradca ministra financií, prezidentky finančnej správy SR a momentálne je členom panela expertov v EUBOF (The European Union Blockchain Observatory and Forum), think-tanku zriadeného Európskou komisiou pre oblasť technológií distribuovaného záznamu (tzv. DLT) a blockchainu.
Aktuálne pôsobí na pozícii riaditeľa Odboru efektívna verejná správa a digitalizácia na Sekcii plánu obnovy / NIKA na Úrade vlády SR.

 
Prihláste sa na ITAPA HEALTH & CARE 2024
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným