Staňte sa partnerom

Leszek Bujak

Senior Business Development Manager, Astra pre strednú a východnú Európu
Leszek Bujak získal značné odborné skúsenosti v sektore informačných technológií a telekomunikácií. Už niekoľko rokov zastáva pozíciu Senior Business Development Manager pre región strednej a východnej Európy (CEE) v pobočke spoločnosti SES ASTRA, ktorá predstavuje európsku časť globálneho satelitného operátora SES. V rámci svojej kariéry bol zodpovedný za množstvo inovatívnych projektov v regióne CEE, ktoré viedol v spolupráci s mobilnými telekomunikačnými operátormi, operátormi pevných liniek, poskytovateľmi elektronických médií a tiež vysielateľmi. Vyštudoval na Ekonomickej škole vo Varšave a titul MBA získal na Univerzite v Minesote – na Carlsnovej škole manažmentu.
  • Ako prekonať "digitálnu priepasť" na Slovensku v oblasti širokopásmového prístupu na internet?   |   Kongres ITAPA 2009: Art of eServices
    Prístup k širokopásmovému internetu je jednou z najdôležitejších priorít Európskej únie. Podľa najnovších prieskumov sa Slovensko stále nachádza na chvoste penetrácie širokopásmového internetu, a to najmä v rurálnych oblastiach. Príčinou je práve dostupnosť širokopásmových technológií, ktoré sú obmedzené a koncentrujú sa hlavne vo väčších mestách a ich okolí. Práve táto medzera je dôsledkom vstupu nových technológií na európskych trhoch. Spoločnosť ASTRA poskytuje satelitný prístup k internetu a umožňuje tak pripojenie každej domácnosti k špičkovej technológii – dochádza k eliminácii tzv. bielych zón, keďže satelitná služba je dostupná všade. Práve téme bariér a inovácií v oblasti širokopásmových služieb sa bude venovať Leszek Bujak zo spoločnosti ASTRA CEE.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies