Staňte sa partnerom

Juraj Buček

ICZ Slovakia, projektový manažér

Juraj Buček je 38 ročný certifikovaný senior projektový manažér s viac ako 13 ročnou skúsenosťou s riadením ICT projektov a bohatými skúsenosťami z oblasti efektívneho budovania medzinárodných projektových tímov a vedením ľudí. V súčasnosti pôsobí na pozícii senior projektový manažér v spoločnosti ICZ Slovakia, kde úspešne riadi a vedie nadnárodné a inovatívne projekty.

  • Projekt EMPATTICS   |   Medzinárodný kongres ITAPA 2018: Hacking the Future
    Projekt EMPATTICS je PCP (pre- commercial procurement) spolufinancovaný programom Horizont 2020 založený na medzinárodnom partnerstve 5 rôznych európskych krajín: Španielsko, Dánsko, Francúzsko, Spojené kráľovstvo a Írsko.

    ICZ Slovakia je súčasťou úspešného príbehu a prináša riešenie, ktorého súčasťou je aj umelá inteligencia s cieľom splniť túto výzvu: "Navrhnúť a implementovať nové, nákladovo efektívne, škálovateľné, interoperabilné riešenie s použitím informačných a komunikačných technológií pre pacientov s chronickými chorobami, ktoré poskytne nástroje seba manažmentu a behaviorálnej zmeny pacienta a napomôže tým k dodržiavaniu liečebného plánu, pochopenia vlastnej zodpovednosti vo vzťahu k chorobe s cieľom zlepšiť kvalitu života chronických pacientov."

    Videozáznam
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies