Staňte sa partnerom

Ivan Bock

itSMF Slovensko
Ing. Ivan Bock

     Člen prípravného výboru itSMF Slovensko, ktoré vzniklo ako slovenská pobočka medzinárodnej organizácie s cieľom stať sa hlavným reprezentantom IT Service Management (ITSM) na Slovensku. V súčasnosti sa itSMF Slovensko pripravuje na svoje 1. riadne valné zhromaždenie.

Vyštudoval Elektrotechnickú fakultu Slovenskej vysokej školy technickej v Bratislave. Pracoval na viacerých rozsiahlych IT projektoch v rámci svojho pôsobenia v spoločnostiach HT Computers, s.r.o. a LOGIN, a.s. V súčasnosti pôsobí ako konzultant v spoločnosti Descon, a.s., ktorá poskytuje poradenské služby v oblastiach nasadzovania a využívania informačných technológií.
  • Implementácia manažmentu IT služieb podľa ITIL vo verejnej správe   |   Kongres ITAPA 2007: Living Online

    The listeners shall at particular examples of ITSM/ITIL introduction in public administration bodies acquire overview of reasons leading to starting those projects and what principled steps shall be taken within the projects from the primary analysis through implementation up to continual improvement of processes. The presentation is aimed at causing listeners to understand what means ITSM and ITIL in order to clarify the most important benefits which the implementation of processes according to ITIL brings to the organization. At the end they will learn in which phases and in which time horizons individual objectives of project of implementation of processes according to ITSM/ITIL are fulfilled. The listeners shall learn what is the task of itSMF Slovensko in this sphere.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies