Staňte sa partnerom

Igor Bandurič

EVIDEN, Lead Architect
Vyštudoval Fakultu hospodárskej informatiky na Ekonomickej univerzite v Bratislave, kde absolvoval aj postgraduálne štúdium. Od roku 2016 pôsobil v spoločnosti Atos IT Solutions and Services, sro. ako Solution Architect. Aktuálne zastáva pozíciu Lead Architect v spoločnosti EVIDEN. Má skúsenosti s vývojom SW riešení (java, J2EE), skúsenosti s riadením projektov a tiež ako analytik a konzultant, kde medzi jeho úlohy patrí príprava ponúk pre RFP, prepojenie obchodnej, aplikačnej a technologickej architektúry tak, aby to prinášalo vyššiu hodnotu zákazníka.

Vo svojej alma mater prednáša softvérové inžinierstvo a webdizajn. Zaujíma sa o agilné metódy rozvoja. Bol súčasťou tímu, ktorý navrhoval a realizoval projekty pre Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR - ÚPSVaR – Portál voľných pracovných miest, Systém služieb zamestnanosti, Ministerstvo spravodlivosti – Systém prepojenia obchodných registrov. Certified Scrum Master, ArchiMate 2 Certified, TOGAF 9 Certified, OMG Certified UML Professional a certifikovaný v niekoľkých technológiách J2EE.
  • Kde vám umelá inteligencia pomôže a kde, naopak nie   |   Jarná ITAPA 2024
    Ešte nedávno sme si mysleli, že umelá inteligencia nedokáže nahradiť kreatívnu prácu. Dnes však vidíme, že AI môže byť úspešne využitá pri tvorbe obrázkov, písaní textu a hudby. Tvorba analýzy, návrhu, špecifikácie a vývoj softvéru na mieru sú taktiež kreatívne úlohy. Umelá inteligencia nám môže pomôcť pri vývoji a programovaní softvéru. Dokáže však byť užitočná aj v iných fázach? Kde má svoje limity? Na prednáške predstavíme prístupy a riešenia spoločnosti Eviden, ktoré ponúknu na túto otázku odpoveď. 
  • Voľné pracovné miesta – o krok bližšie k digitálnemu úradu práce   |   Jesenná ITAPA 2022
    Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny – Úrad práce, sociálnych veci a rodiny prevádzkuje digitalizovaný proces zberu voľných pracovných ponúk od zamestnávateľov a ich aktívne ponúkanie uchádzačom o zamestnanie aj širokej verejnosti. Proces je z pohľadu verejnosti zastrešený portálom voľných pracovných miest. Portál poskytuje funkcionality tak pre zamestnávateľov ako aj pre uchádzačov o zamestnanie. Vlastnosti služby Voľné pracovné miesta zjednodušujú komunikáciu s úradmi práce.

    ATOS IT Solutions and Services

    VIDEOZÁZNAM
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies