Staňte sa partnerom

Hrvoje Buntak

Apis IT, výkonný riaditeľ pre vládny IT cloud Chorvátska
Hrvoje je skúsený IT profesionál s viac ako 20 rokmi strávenými na trhu. Počas svojej kariéry nadobudol širokú škálu skúseností v manažérskych pozíciách od výkonných obchodných pozícií až po člena predstavenstva. V súčasnosti je zodpovedný za riadenie chorvátskych vládnych cloudových riešení ako výkonný riaditeľ pre vládny IT cloud Chorvátska.
 • DISKUSIA na tému "Vládny cloud na križovatke"   |   Jesenná ITAPA 2022
  Vládny cloud buduje štát už roky. Preinvestovali sa už rádovo desiatky miliónov eur a zmohli sme sa v podstate na virtualizovanú infraštruktúru. Aktuálne sa schválili a plánujú tzv. komunitné cloudy za viac ako 150 mil eur. Posunie táto investícia služby štátu aspoň o milimeter? AWS nasadzuje kontinuálne každých niekoľko milisekúnd, je možné takémuto tempu konkurovať? Ako budujú cloudové služby napríklad v bankách? A aká je stratégia MIRRI v budovaní cloudových služieb?

  VLADIMÍR BEDNÁR, MF SR: "Cloud nie je virtualizácia. Cloud sú predovšetkým služby. Z toho vyplýva, že na Slovensku nemáme cloud."

  Igor Sibert, MV SR 
  Peter Lukáč, NCZI 
  Vladimír Bednár, MF SR 
  Tomáš Mydliar, Dell Technologies 
  Hrvoje Buntak, Apis IT
  Pavol Lukáčik, RED HAT 
  Ladislav Kovár, MIRRI

  VIDEOZÁZNAM
   
 • Centrum zdieľaných služieb – Cloudové služby pre chorvátsku vládu   |   Jesenná ITAPA 2022
  Pozrite sa, ako Chorvátsko rieši digitalizáciu svojich vládnych služieb a aké výzvy sa podarilo vyriešiť spoločným prístupom APIS a VMware.

  VIDEOZÁZNAM
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies