Staňte sa partnerom

Andreas Heimgartner

riaditeľ pre verejný sektor, SVE, Cisco Systems
Andreas Heimgartner pracuje v IT oblasti posledných 20 rokov.
Predtým, než začal pracovať pre Cisco na poste riaditeľa skupiny pre internetové business riešenia, pôsobil 5 rokov ako riaditeľ a člen výkonnej rady jednej z najvýznamnejších konzultantských a poradenských spoločností. Ako konzultant pracoval v 20 krajinách na viac ako 50 rozličných projektoch napr. produktová a trhová stratégia pre veľký európsky priemyselný konglomerát, produktové trhové stratégie pre poskytovateľov telekomunikačných služieb, starostlivosť o technologické projekty a projekty v oblasti zlučovania a akvizícií (M&A) ako aj program postupov riadenia pre nového telekomunikačného operátora (spustenie projektu pre nového GSM providera).
Predtým než začal pôsobiť v poradenskej oblasti pracoval pre významného systémového integrátora ako viceprezident pre poradenstvo a profesionálne služby a člen výkonného výboru. V tejto pozícii bol poverený vybudovaním jednej z prvých multi-protokolových routrovaných sietí v Európe ako aj verejnú Frame Relay sieť vo Švajčiarsku. Ako riaditeľ pre verejný sektor v strednej a východnej Európe je zodpovedný za aktivity firmy Cisco v Slovenskej republike, Poľsku, Českej republike, Maďarsku, Bulharsku, Rumunsku, Turecku v pobaltských krajinách a juhovýchodnej Európe.
Má titul elektrotechnického inžiniera a titul Master of Business Administration (M.B.A.).
 • Prepojené komunity: najúspešnejšie riešenia pre lepší manažment občanov   |   Kongres ITAPA 2006

  Existujúce inovatívne projekty manažmentu občanov sú hmatateľným prínosom v troch kľúčových oblastiach:
  1. zlepšenia služieb pre občanov a podnikateľský sektor
  2. zlepšenia internej efektívnosti a optimalizácia nákladov
  3. aktivizácie hospodárskeho rozvoja a regionálnej prosperity
  Prepojené komunity sú stavané na dvoch súboroch nových technológií:
  • bezdrôtové (wireless) siete
  • všeobecná IT technológia
  Na základe týchto dvoch inovatívnych blokov, národné a miestne vlády na celom svete zavádzajú najlepšie praktiky v oblasti verejnej bezpečnosti, manažmentu vlády a mesta, verejných mobilných agentov, inteligentných kontaktných centier verejnej správy atď.
  Prezentácia sa zameria na tieto najlepšie skúsenosti významných hráčov z verejného sektora, ich prínos a trendy v budúcnosti.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies