Špička digitálneho sveta už o pár týždňov v Bratislave

Renomovaný Medzinárodný kongres ITAPA 2017 sa blíži a s ním sa uzatvárajú aj prihlášky projektov do súťaže Cena ITAPA 2017. Odborná porota bude aj tento rok vyhodnocovať 3 najlepšie projekty v oblasti IT a digitalizácie, ktoré budú odmenené špeciálnym umeleckým ocenením.

Pripravili ste za posledný rok inovatívny projekt v oblasti digitalizácie spoločnosti? Prináša Váš projekt v tejto oblasti moderné a inšpiratívne riešenie, pomáha ľuďom alebo inštitúciám, ovplyvňuje náš život a mali by o ňom vedieť všetci? Podajte svoj projekt do súťaže Cena ITAPA 2017, vyhrajte a zviditeľnite ho. Deadline na prihlásenie je 10. október.

Cena ITAPA je pravidelnou súčasťou Medzinárodného kongresu ITAPA. V poradí už 16. ročník sa uskutoční 14. a 15. novembra a bude opäť prezentáciou noviniek a aktuálnych trendov v oblasti IT a digitalizácie verejnej správy. Do súťaže Cena ITAPA 2017 sa môžu prihlásiť všetky digitalizačné projekty zamerané na občana, ale aj projekty, ktoré s využitím IT podporujú rozvoj našej spoločnosti. Cieľom súťaže je oceniť a pozdvihnúť prínos inovatívnych projektov v oblasti digitalizácie spoločnosti, ktorá dnes zasahuje už do všetkých oblastí života od správy veci verejných cez zdravotnú starostlivosť, vzdelávanie, životné prostredie, priemysel až po bezpečnosť či ochranu súkromia, povedala výkonná riaditeľka ITAPA, Dana Kršáková
 
Novinkou v poradí už 16. ročníka Ceny ITAPA je zlúčenie dvoch kategórii - Nové služby pre občana a Nové služby pre spoločnosť do jedinej - Najlepší projekt digitalizácie spoločnosti. Slávnostné vyhlasovanie výsledkov súťaže sa uskutoční 14. novembra počas Galavečera ITAPA 2017 v hoteli Sheraton, Bratislava. 

Cena ITAPA je vyhlasovaná v spolupráci s Fakultou informatiky a informačných technológií STU v Bratislave. 

Prihlasovací formulár, do súťaže ako aj ďalšie informácie o Medzinárodnom kongrese ITAPA 2017 nájdete na webovej stránke www.itapa.sk 
Prihláste sa na Jarná ITAPA 2021
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným