Staňte sa partnerom

Podpredseda vlády Richard Raši už tretíkrát na ITAPA

V roku 2018 vystúpil podpredseda vlády pre informatizáciu a investície Richard Raši vo svojej funkcii na ITAPA prvýkrát. Prezentoval hlavne novú stratégiou a priority v tejto bolasti. Už na jeseň minulého roka sa však pomaly začala napĺňať realizácia princípu „Jedenkrát a dosť“, odbyrokratizovania verejnej správy, ktorého výsledkom bolo aj ocenenie Cena ITAPA 2018 za projekt Over.si.

Podarila sa vyššia podpora digitalizácie miest a regiónov? Posilnili sa malé dopytové výzvy na úkor veľkých? Alebo sa kládol oveľa väčší dôraz na špičkové technológie ako je umelá inteligencia? Aj na tieto otázky vám určite odpovie už tohtoročná jarná ITAPA. 

Nielen z úst podpredsedu vlády, ale aj jeho kolegov z ÚPVII – Jaroslava Kmeťa, Jana Majtana a iných sa dozviete, aké konrétne kroky sa v roku 2018 podarili a čo je naplánované v oblasti digitalizácie, či kybernetickej bezpečnosti na Slovensku aj v roku 2019.

Na jednom mieste, v rovnakom čase, vystúpi špička Digitalizácie Slovenska. Neváhajte, a príďte aj vy, či už ako účastník alebo ako partner na Jarnú ITAPA 2019  - presne 28. mája 2019 do hotela Radisson Blu Bratislava.

Prihláste sa na ITAPA HEALTH & CARE 2024
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným