Staňte sa partnerom

Informácie o partnerovi

Značka TITANS je lídrom na slovenskom trhu v oblasti outsourcingu IT špecialistov. Už viac ako 10 rokov posilňuje IT tímy, na ktorých chýbajú tí správni ľudia, a odborníkom ponúka špičkové projekty, ktoré vylepšia ich portfóliá. Spolupracuje s vyše 650 spoločnosťami na Slovensku, v Českej republike a zahraničí z rôznych sektorov. V roku 2021 spojila sily s investorom Sandberg Capital a začala pôsobiť na českom trhu s dcérskou spoločnosťou TITANS CZ s cieľom vybudovať z TITANS stabilného nadnárodného hráča.

Spoločnosť vyvinula vlastný interný systém, ktorý jej umožňuje zvládnuť veľké množstvo požiadaviek IT expertov a klientov, zabezpečiť rýchlu odozvu a dosiahnuť dokonalú zhodu. Počas svojej jedenásťročnej existencie na trhu zhromaždila v databáze viac ako 30 000 špecialistov, z ktorých vyše 1300 môže okamžite nastúpiť do tímov klientov. 

Seniorní odborníci TITANS, ktorí sa zúčastňujú pracovných pohovorov, disponujú relevantnými skúsenosťami z podobných IT pozícií, aké zákazníci hľadajú. Vďaka tomu rozumejú trhu a dodávajú im špecialistov, ktorí maximálne zodpovedajú ich požiadavkám. Do dnešného dňa realizovali viac ako 5 350 pohovorov a úspešne alokovali vyše 1000 IT špecialistov. 
TITANS záleží na tom, aby boli všetky jej spolupráce založené na priamej komunikácii a dôvere. Férový a proaktívny prístup je pre značku nevyhnutnosťou, preto počas hľadania vhodných kandidátov zaobstará predvýber za klientov, vďaka čomu im výrazne šetrí čas.
Je hrdým členom asociácie Slovensko.Digital a v rámci svojich CSR aktivít sa venuje podpore vzdelávania a duševného zdravia. Príkladom je partnerstvo spoločnosti so Slovenskou technickou univerzitou v Bratislave, KInIT, Emocionálnym kompasom, Lýceom C.S. Lewisa, OpenLabom, Rozmanitou, SANAE.BEER.EX a Qubit Conference. Okrem toho okolo seba združuje zanietenú IT komunitu ako zakladajúci partner CodeConu, najväčšej slovenskej IT konferencie pre web developerov, a platinový partner PyConu, medzinárodnej konferencie pre Python developerov na Slovensku. 

Viac informácií o spoločnosti získate na oficiálnej stránke alebo navštívte jej LinkedIn, Instagram či Facebook, kde nájdete pravidelnú tvorbu článkov z IT prostredia a dozviete sa viac o firemnom dianí.  
Stručné predstavenie TITANS si môžete pozrieť aj na videu finalistov, ktoré vzniklo pri príležitosti odovzdávania ocenenia EY Podnikateľ roka 2023.
 
Nastavenie súborov cookies