Staňte sa partnerom

Slovanet

Spoločnosť Slovanet je jedným z najvýznamnejších poskytovateľov ucelených komunikačných a bezpečnostných riešení na slovenskom trhu. Poskytuje rozsiahle spektrum telekomunikačných služieb a kompletných riešení, vďaka ktorým aktívne pôsobí v rôznych segmentoch zákazníkov.

Informácie o partnerovi

Spoločnosť Slovanet je jedným z najväčších telekomunikačných operátorov na Slovensku. Priami predchodcovia Slovanetu tu pôsobia už od roku 1954.

Okrem štandardnej ponuky internetového pripojenia, hlasových služieb či retransmisie, zahŕňa portfólio služieb Slovanetu virtuálne privátne siete, komplexné cloudové a bezpečnostné riešenia, ale aj najmodernejšie služby z oblasti Internetu vecí (IoT). Služby poskytuje všetkým typom klientov, od domácností, cez malé a stredné podniky, až po veľké podniky a štátnu správu.

Ako integrátor komunikačných a bezpečnostných služieb ponúka komplexné riešenia, ktoré klientov chránia a pomáhajú byť vždy v spojení s dôležitými informáciami, bez ohľadu na územné pokrytie alebo zložitosť organizačnej štruktúry firmy.

Slovanet sa orientuje na komplexnú realizáciu služieb s dodávkou riešení na kľúč. Vďaka profesionálnym a certifikovaným odborníkom, ktorí si pravidelne dopĺňajú kvalifikáciu pomocou špecializovaných tréningov, ako i vďaka pružnému systému riadenia, je schopný realizovať požiadavky zákazníkov v krátkych dodacích lehotách.

Ako slovenská firma s dlhou históriou chápe špecifiká slovenského trhu a tomu aj prispôsobuje poskytované riešenia.
 

Bezpečnosť vašej siete bez veľkých investícií, bez starostí o správu a aktualizáciu.

Predíďte hrozbe časových a finančných strát a zabezpečte efektívnu ochranu vašej počítačovej siete a jej používateľov pomocou riešenia safe:LINK! Viac informácií nájdete tu: https://biznis.slovanet.net/sluzby/safelink
 


 

Viditelnosť a analýza sieťovej komunikácie – Čo je to FortiAnalyzer

Potrebujú mať firmy dohľad na sieťovou komunikáciou? Ako môžu využiť nástroj FortiAnalyzer? 

Všetko o dvoj/multifaktorovej autentifikácii, čo ste doteraz nevedeli – Aké sú možnosti dvoj/multifaktorovej autentifikácie

Záleží na tom, či bude vaše heslo „heslo123“ alebo „dfy89Gč568“? Je lepšie využívať pre autentifikáciu aj hardvérový kľúč?Security Operations Center – Prečo Slovanet otvára tému bezpečnostných riešení firiem

Prenos dát do digitálneho sveta nesie so sebou riziká, ktorým sa firmy snažia efektívne predchádzať.