Staňte sa partnerom

Konica Minolta

Konica Minolta je významným poskytovateľom komplexných IT služieb a riešení na platformách spoločnosti Microsoft. Je dodávateľom najnovších technológií Microsoft Dynamics v oblastiach ERP, CRM a kancelárskych aplikácií Office vrátane riešení Microsoft Dynamics 365. Kombináciu špičkových služieb a najmodernejších technológií Konica Minolta ponúka firma aj v spojení s inteligentnými kamerovými systémami MOBOTIX.

Informácie o partnerovi

Konica Minolta je globálna technologická spoločnosť so 150ročnou tradíciou, ktorá po celom svete zamestnáva takmer 40 000 zamestnancov a pôsobí vo viac ako 150 krajinách. V Česku a na Slovensku je popredným dodávateľom kancelárskych a produkčných tlačových zariadení. Veľký dôraz kladie na rozvoj IT služieb, automatizáciu, digitalizáciu, kamerové systémy a využitie AI vo výrobnom procese naprieč rôznymi odbormi priemyslu.

                                                                       

Digitálna transformácia firiem

Náš komplexný prístup presahuje rámec samotných cloudových nástrojov. S našimi hlbokými znalosťami implementácií služieb spoločnosti Microsoft vás prevedieme zložitosťami skutočnej digitálnej transformácie. Zabezpečíme, aby ste nielen “odškrtávali políčka” na vašom zozname digitalizácie, ale aby ste boli strategicky zosúladení s dlhodobým úspechom a aby ste vnímali digitálnu transformáciu komplexnejším spôsobom.

 

Cloudová inteligencia: Konica Minolta a Microsoft

Keďže Konica Minolta je v úzkej spolupráci so spoločnosťou Microsoft, máme pre vás riešenia, ktoré idú ďaleko za hranicu jednoduchej migrácie. Naším cieľom je vytvoriť cloudovú stratégiu, ktorá zapadá do vašej podnikovej kultúry a pomáha vám vytvárať hodnotu z vašich dát, a to všetko na platforme Microsoft Inteligent Cloud. Zatiaľ čo prechod do cloudu so sebou prináša vlastné bezpečnostné výzvy, správne implementované a spravované cloudové riešenia môžu v mnohých pohľadoch zvýšiť celkovú bezpečnosť IT prostredia každej firmy.

 

Naše zaujímavé sucess stories:

Systém pre registráciu dochádzky založený na biometrickom snímači v obci Mýtna

Digitalizácia procesu správy objednávok v spoločnosti OEZ

Digitálna správa dokumentov v spoločnosti TON

Bezpečná archivácia pre revízie a automatizované procesy v spoločnosti Bodenmechanisches Labor Gumm

Zabezpečenie areálu Rohde & Schwarz Vimperk

IT zabezpečenie v ADP Laboratoire