Staňte sa partnerom

Ruediger Dorn

Microsoft Public Sector EMEA, Director Cloud Computing
Rüdiger Dorn je súčasťou CTO Microsoft a vedie Microsoft cloud stratégiu pre verejný sector v Európe, na Blízkom východe a v Afrike.  Vo svojej pozícií zodpovedá za cloud riešenia pre zákazníkov vo vláde,  zdravotníctve, národnej bezpečnosti a školstve. Kritické aspekty jeho práce zahŕňajú komunikáciu s kľúčovými hráčmi ohľadom toho, ako zabezpečiť prostredie, v ktorom sa zákazníci môžu bezpečne presunúť do cloudu ako aj komunikáciu Microsoftu ako strategického partnera klientov z oblasti verejného sektora. Vo svojej role Rüdiger tiež zodpovedá za nábor partnerských ekosystémov pre cloudové produkty Microsoftu a za komunikáciu požiadaviek klientov smerom k inžinierskym tímom. Vedie tím cloud špecialistov v celom regióne, ktorý partnersky podporuje klientov a adaptuje stratégiu na lokálne požiadavky.

Pred tým, ako sa stal členom tímu verejný sector, pracoval Rüdiger pre Microsoft na viacerých medzinárodných pozíciach pre farmaceutický priemysel a procesné manufaktúry.

Rüdige je inžinier a MBA. Svoju kariéru začal pred viac ako 20tymi rokmi v Accenture a neskôr pôsobil v Oracle Corporation MEA.
 
  • Dôvera – kľúčový prvok prijatia cloudu   |   Medzinárodný kongres ITAPA 2015: No Borders
    Prezentácia bude rozoberať, nakoľko je cloud potrebný pri budovaní bezpečnej technologickej infraštruktúry pre vládne inštitúcie zajtrajška. Aby si získala dôveru občanov, vláda musí byť transparentná v tom ako chráni dáta v cloude, pridržiavať sa štandardov a postarať sa o to, aby údaje občanov zostali súkromné. Poskytovatelia cloudu pri tomto spolupracujú a prezentácia bude hovoriť o tom, ako Microsoft investuje do koncovej bezpečnosti pre cloudovú architektúru, ako zaručuje súkromie zákazníckych a vládnych dát v ckoude a o kľúčovej úlohe transparentnosti.
     
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies