Béla Angyal

predseda, Úrad pre verejné obstarávanie, SR
Ing. Béla Angyal
Narodil sa 22. mája 1958 v Kolárove.

Vysokoškolské štúdium absolvoval na Elektrotechnickej fakulte Českého vysokého učenia technického v Prahe v rokoch 1977-1982.

Po skončení vysokej školy začal pracovať v Rozvodnom závode ZSE Komárno ako technik.

Od roku 1994 do roku 1999 bol zástupcom primátora mesta Kolárovo.

Od roku 1999 pôsobil jeden rok na Úrade vlády SR ako riaditeľ odboru menšín.

V období rokov 2000-2002 pracoval na Úrade pre verejné obstarávanie vo funkcii riaditeľa kancelárie predsedu.

Od novembra 2002 do marca 2005 pracoval na Ministerstve pôdohospodárstva SR, od 1. januára 2003 sa na ministerstve stal vedúcim služobného úradu.

Do funkcie predsedu Úradu pre verejné obstarávanie bol vymenovaný vládou SR 10. marca 2005. Zároveň je poslancom v zastupiteľstve Nitrianskeho samosprávneho kraja.
.
Prihláste sa na Medzinárodný kongres ITAPA 2019

Prednášky spíkra