Staňte sa partnerom

Chris Bannink

Logica, Principal Consultant
Chris Bannink (1967) pracuje ako konzultant v Logica a má viac ako 17 rokov skúseností s inovatívnymi projektmi. Zameriava sa na mobilitu a inovácie v oblasti e-obchodu a m-obchodu.  Je súčasťou projektu www.SPITS-project.com od jeho štartu.
Ako thought leader často dostáva pozvania prednášať na rôzne európske semináre.
Po ukončení štúdia žurnalistiky a politológie pracoval ako marketingový manažér vo viacerých holandských médiach a telekomunikačných spoločnostiach, kde bol iniciátorom viacerých online aktivít.
Chris je aktívny bloger a prispieva na viaceré holandské blogy.
  • Inteligentný transport   |   Kongres ITAPA 2011: Desať rokov inspirácií
    Vďaka holandským inováciám je šoférovanie jednoduchšie, hospodárnejšie a bezpečnejšie. Predstavte si auto, ktoré dokáže myslieť. Predstavte si autá, nákladiaky, autobusy a motorky, ktoré dokážu komunikovať navzájom a so svojim okolím a prechádzať tak dopravným zápcham, ktoré dokážu v reálnom čase informovať pohotovosť o dopravných nehodách a informácie o situácii na ceste vzdialenej niekoľko kilometrov zobraziť na displeji v aute. Predstavte si auto, ktoré dokáže šoférovať samo. Predstavte si, že toto je naozaj možné. Skupina deviatich holandských spoločností v spolupráci so štyrmi univerzitami úspešne vytvorila inteligentné autá, ktoré sú hospodárnejšie a bezpečnejšie. Najnovšie technológie boli skombinované do dostupnej krabice, ktorá sa dá umiestniť na predný panel prakticky akéhokoľvek auta. Chris Bannink z Logica the Netherlands bude hovoriť o tejto www.SPITS-project.com, otvorenej platforme, pripravenej na používanie, ktorá získala nemeckú cenu NOAE Innovation Champion.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies