Staňte sa partnerom

ITAPA OPEN TALK

/ Prednáška
Diskusia otvorená pre širokú verejnosť na tému histórie, prítomnosti a reality hybridných hrozieb.

Marian Uhrin

Múzeum SNP v Banskej Bystrici
Je absolventom Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici. Od roku 2005 pracuje v Múzeu Slovenského národného povstania v Banskej Bystrici. Venuje sa problematike výzbroje a techniky slovenskej, povstaleckej armády a tiež partizánskym jednotkám. K uvedenej problematike publikoval viacero vedeckých štúdií a odborných článkov. Je autorom a spoluautorom monografií II. slovenská partizánska brigáda M. R. Štefánika a Turiec, Slovenské národné povstanie 1944, či Pluk útočnej väzby 1944.
Zobraziť viac informácií o spíkrovi

Peter Bátor

veľvyslanec, stály predstaviteľ Slovenskej republiky pri NATO
Momentálne je veľvyslanec Slovenskej republiky pri NATO, v minulosti bol poradcom prezidentky pre zahraničnú politiku, obranu a bezpečnosť. Takmer 20 rokov sa profesionálne venuje zahraničnej, medzinárodnej a bezpečnostnej politike. Pôsobil ako expert, poradca a diplomat na ministerstve obrany, ministerstve zahraničných vecí a na Stálej delegácii Slovenskej republiky pri NATO.
Zobraziť viac informácií o spíkrovi

Michal Trnka

Gerulata Technologies
Michal je skúsený líder a manažér s dvadsaťročnými skúsenosťami v oblasti kybernetickej bezpečnosti a vývoja softvéru. Pred založením Gerulata Technologies v roku 2020 Michal pracoval na viacerých vedúcich pozíciách, vrátane viac ako 10 rokov ako CMO v ESET, svetovom lídrovi v oblasti kybernetickej bezpečnosti. Michal má magisterský titul z obchodnej administratívy na Oxfordskej univerzite.
Zobraziť viac informácií o spíkrovi
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným