Napísali o nás

SITA Webnoviny: Schopnosť prežiť je založená na schopnosti inovovať
Dátum: 29.5.2023
Zdroj: SITA
Podnikateľské prostredie sa neustále mení, pričom všetky tieto zmeny sú intenzívnejšie a rýchlejšie než kedykoľvek predtým. To zároveň ovplyvňuje aj základné podmienky budúceho úspechu. Firmy, ktoré si chcú udržať konkurenčnú výhodu, musia udávať tempo, nie nasledovať kroky konkurencie.

SITA Webnoviny: Budúcnosťou je posun k digitálnemu zdraviu
Dátum: 12.5.2023
Zdroj: SITA
Na konferencii Jarná ITAPA 2023 bude jedným zo spíkrov Henrik L. Ibsen, CEO spoločnosti OTH.IO Virtual Care Aggregation. Za jeho pozvaním stoja dlhoročné skúsenosti s budovaním zdravotníckej IT infraštruktúry, ktorá je súčasťou kompletnej digitalizácie Dánska. 

SITA Webnoviny: Aj vo svete technológií je všetko o ľuďoch
Dátum: 4.5.2023
Zdroj: SITA 
O úspešnom príbehu Charles University Innovations Prague (CUIP), dcérskej spoločnosti Karlovej univerzity – najprofitujúcejšej akademickej spin-off spoločnosti v Česku, sme hovorili s predsedom jej správnej rady Otomarom Slámom.


TA3: ITAPA: Robotizácia zdravotníctva
Dátum: 19. 3. 2023 o 18:30
Zdroj: TA3
Naši najskúsenejší lekári sa ocitli v budúcnosti. To čo býva reálne iba v sci-fi filmoch, sa stalo realitou. Áno, presne chirurgom čoraz častejšie, predstav si, a to sú roboti a umelá inteligencia. Technologický pokrok je taký výrazný, že s ním naše zdravotníctvo nestíha držať krok.

TA3: O inováciách v zdravotníctve na ITAPA – hosť v štúdiu
Dátum: 7. 3 .2023 o 15:00
Zdroj:  TA3
Efektivita a udržateľnosť zdravotníctva, robotika ako nový štandard a protónová terapia. Diskutujú Ronald Necpál, konateľ spoločnosti Unique Medical a Martina Antošová z Univerzitnej nemocnice v Martine.