Staňte sa partnerom

Jana Bieliková

PEDAL Consulting, projektová manažérka
Pôsobí ako projektová manažérka v konzultačnej spoločnosti PEDAL Consulting, s.r.o., ktorá sa zameriava na poskytovanie služieb medzinárodného verejného obstarávania, grantov a internacionalizácie.  Podieľa sa na realizácii projektu PRONTO, koordinovaného spoločnosťou PEDAL Consulting, s.r.o., predmetom ktorého je mapovanie situácie a realizácia pilotných projektov obstarávania inovácií.  Venuje sa tiež projektom v oblasti životného prostredia a sociálnych inovácií.
Po absolvovaní Obchodnej fakulty Ekonomickej univerzity v Bratislave, odbor Medzinárodné podnikanie, pôsobí od roku 2009 v oblasti podpory malého a stredného podnikania. Skúsenosti v oblasti finančnej kontroly využila neskôr pri implementácii medzinárodných projektov zameraných na oblasť rozvoja inovácií a prenosu know-how v malých a stredných podnikoch v rámci oddelenia medzinárodných projektov Slovak Business Agency, ktoré posledné 3 roky vedie.
Prostredníctvom medzinárodných projektov sa dostala k téme cirkulárnej ekonomiky, v súčasnosti sa aktívne podieľa na aktivitách platformy Circular Slovakia – platforma pre obehové Slovensko.

 
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným
Nastavenie súborov cookies