Staňte sa partnerom

Informácie o partnerovi

Kybernetická bezpečnosť sa neustále mení. Čas praje útočníkom. Dnešné výzvy sa nijako nepodobajú tým zajtrajška. Hrozby sa stávajú čoraz sofistikovanejšími, využívajúce

silu automatizácie. Niektorí čakajú a reagujú. V SentinelOne inovujeme. Naša misia spočíva v zastavení každého útoku, každú sekundu, každý deň. Naša platforma Singularity sa okamžite bráni proti kybernetickým útokom – s väčšou rýchlosťou, väčším rozsahom a vyššou presnosťou, než by bolo možné od akéhokoľvek útočníka, alebo organizovanej skupiny.
 

Takže ak sa nám zdá, že naša technológia pripadá ako niečo z budúcnosti, máte pravdu - presne to je.
 

V SentinelOne predefinujeme kybernetickú bezpečnosť tým, že posúvame hranice autonómnej technológie. Naša platforma Singularity™️ XDR zahŕňa AI-podporovanú prevenciu, detekciu, reakciu a hľadanie hrozieb na užívateľských koncových bodoch, v kontajneroch, v cloudových pracovných záťažiach a na IoT zariadeniach. Dávame moderným podnikom silu brániť sa rýchlejšie, vo väčšom rozsahu as väčšou presnosťou na celej ich ploche útoku.
 

Jedna platforma a 3 dôvody:
 

Technológia Singularity™ nastavuje štandardy moderných bezpečnostných platforiem s bezkonkurenčným pohľadom na to, čo je vo vašej sieti, a automatizáciou a kontrolou na úrovni podniku. AI modely umožňujú každému koncovému bodu, serveru a cloudovému prostriedku predchádzať, detekovať a okamžite reagovať na hrozby.
 

Hodnotenie a výsledky testovania tretích strán potvrdzujú, že SentinelOne je hrdým lídrom na trhu s podnikovou bezpečnosťou. Boli sme ocenení za naše inovácie autoritami ako je Gartner a konzistentne vedieme v skúškach a hodnoteniach vykonávaných organizáciami ako je MITRE Engenuity a SE Labs.
 

Merateľná výkonnostná výhoda SentinelOne je cieľom k úspechu u našich zákazníkov, od malých IT oddelení po popredné podniky z prvej desiatky Fortune 10; vieme, že pomoc je vzájomná, s našou zákazníckou spokojnosťou na úrovni 98 %. Tímy po celom svete dôverujú našim odborníkom na MDR & DFIR, aby blokovali a likvidovali niektoré z najväčších hrozieb na svete.
 

Viac informácií o platforme Singularity nájdete tu:
 

Singularity XDR

https://www.sentinelone.com/platform/singularity-xdr-protection/
 

Singularity Identity

https://www.sentinelone.com/surfaces/identity/
 

Singularity Cloud

https://www.sentinelone.com/surfaces/cloud/

Youtube link:

https://www.youtube.com/watch?v=_YNoh3EHcis
 

Pre demo a predvedenie produktu nás prosím kontaktujte:

peter.lechman@sentinelone.com alebo marie.mala@sentinelone.com

Nastavenie súborov cookies