Registrácia Staňte sa partnerom

Program - ITAPA CyberSec na Jesennej ITAPA

07:30
Registrácia a ranná káva
12:45
sekcie 1
13:15 - 14:10 Cybersecurity workshop I: Kyberneticko-bezpečnostný audit siete za 30 min... alebo čo sa skrýva vo vašich IT a OT sieťach (sála Vienna)
Zistite, prečo je dôležité mať prehľad o tom, čo sa skutočne deje vo vašich sieťach, aký zásadný dopad  môže mať tento prehľad a ako pomáha minimalizovať prevádzkové a bezpečnostné riziká. V krátkosti si ukážeme monitorovanie bezpečnostných udalostí, škodlivého správania alebo auditovanie zdrojov vo vašej infraštruktúre.
13:15
Mario Minarovský, moderátor
Moderuje
13:45
Ondrej Bóna, IT bezpečnostný expert
Ondřej Hubálek, expert na kybernetickú bezpečnosť
Ján Vaľo, LYNX
DISKUSIA "Skúška bezpečnosti siete za 30 minút"
13:35
sekcie 2
14:10 - 15:00 Cybersecurity workshop II: AI pomáhaj - aplikovaná umelá inteligencia pomáha pri odhaľovaní CyberSec hrozieb (sála Vienna)
V rámci tohto workshopu si na praktických ukážkach ukážeme ako sa dá využiť umelá inteligencia pri rýchlom a efektívnom odhaľovaní kybernetických hrozieb. Viete čo znamená EDR, XDR, NDR? Ak nie, tento workshop je práve pre vás. 

Partnerom panelu je spoločnosť TREND Micro (Global leader in Cybersecurity).

14:10
Mario Minarovský, moderátor
Moderuje
14:40
Ondrej Bóna, CISO
Filip Marvan, Trend Micro
Michal Srnec, Aliter Technologies
Marek Zeman, expert informačnej bezpečnosti v bankovom sektore
DISKUSIA "AI pomáhaj - aplikovaná umelá inteligencia pomáha pri odhaľovaní CyberSec hrozieb"
14:35
sekcie 3
15:15 - 16:05 Cybersecurity workshop III: Ako obeť uloví útočníka (sála Vienna)
Ponorte sa do fascinujúceho sveta kybernetickej bezpečnosti. Obrana, útok, simulácia reálnych hrozieb. S pomocou špičkových nástrojov vás prevedieme životným cyklom skutočných kybernetických hrozieb a ukážeme vám, ako sa pred nimi ochrániť. Bez ohľadu na to, či ste technologický odborník alebo nadšenec, tento workshop vám prinesie nové poznatky a zručnosti. Pripojte sa k nám a spoznajte tajomstvá kybernetickej bezpečnosti spolu s nami.
15:15
Mario Minarovský, moderátor
Moderuje
15:30
SEKCIE 4
16:05 - 16:55 Cybersecurity workshop IV: Zálohovanie je dôležité (sála Vienna)

Bez ohľadu na to, aký pevný je systém, pravidlo zálohovania 3-2-1-1 je nevyhnutnosťou. Žijeme vo svete, kde sú dáta najväčším majetkom spoločnosti, no zároveň sú najlukratívnejším cieľom pre kyberzločincov. Zálohy sú to, čo stojí medzi vašimi dátami, ktoré sú rukojemníkom, a vami, ktorí robíte jednoduché zálohovanie, takže očividne stále viac útokov je zameraných na zálohovaciu infraštruktúru.

16:05
Mario Minarovský, moderátor
Moderuje
16:35
Roman Varga, DÔVERA zdravotná poisťovňa
DISKUSIA: "Zálohovanie je dôležité"
17:30
Čaša vína