Registrácia Staňte sa partnerom

ITAPA HEALTH & CARE 2024

26. - 27. marec 2024 | Hotel Bešeňová
Zdravotníctvo aktuálne a inovatívne. TOP spíkri a desiatky inšpiratívnych tém. Využite 10% zľavu na registráciu iba do polovice marca.

Tretí ročník konferencie ITAPA Health&Care.

Cieľom 2-dňového podujatia je vytvoriť priestor pre kritickú diskusiu o aktuálnych témach v oblasti zdravotníctva. Konferencia predstaví kľúčových aktérov v zdravotníctve a bude prepájať tých najzaujímavejších predstaviteľov z prostredia verejnej správy, zdravotnej starostlivosti, farmaceutického priemyslu, technologických spoločností, lekárov, vedcov, ale aj politikov.

Dvojdňová konferencia je rozdelená na dve veľké témy HEALTH a CARE.

HEALTH časť venovaná hlavne témam z oblasti zdravotníctva, inováciám v zdravotníctve, legislatíve a novým zákonom, prístupu a možnostiam zdravotnej starostlivosti, poskytovateľom zdravotnej starostlivosti, ale aj výrobcom a distribútorom technologických noviniek v oblasti diagnostiky a terapie.

CARE časť je neodmysliteľnou súčasťou tejto konferencie, venovaná najmä budúcnosti dlhodobej starostlivosti, inováciám v doliečovacej starostlivosti v nemocniciach, ošetrovateľským centrám a zariadeniam sociálnym služieb. Zaznejú tiež témy ako súčasná slovenská legislatíva a financovanie, kto sú kľúčoví hráči siete poskytovateľov dlhodobej starostlivosti a ako zabezpečiť personálnu stabilitu.

Zdravotníctvo aktuálne a inovatívne. Top spíkri a desiatky inšpiratívnych tém pod jednou strechou.

Konferencia je pripravovaná organizáciou APEL v spolupráci s Centrom inovatívneho zdravotníctva v rámci projektu Európskych centier digitálnych inovácií.

Miesto konania

Nezmeškajte žiadnu zľavu