Staňte sa partnerom ITAPA. Zaraďte sa medzi najúspešnejších.

Stretnite sa s naším tímom, ktorý pripraví ponuku presne podľa vašich potrieb.

Čo ponúkame?

 

Presne definovaná cieľová skupina

Silná stránka podujatia ITAPA je presne definovaná cieľová skupina. ITAPA vytvorená pre ľudí z verejnej správy, teda štátnych inštitúcií a miest. Stovky IT expertov, riaditeľov, ale aj najvyšších politických predstaviteľov chodia na podujatia ITAPA. Ak chcete dodávať pre verejnú správu, tak niet lepšie miesto na prezentáciu ako je ITAPA.

 

Priestor pre inovatívnych  lídrov

Máte inováciu ktorá zmeniť verejnú správu? Možno chcete ovplyvniť tvorbu politiky. Možno hľadáte partnerov pre nový produkt. Či už je to nová technológia, nové know-how, alebo zatiaľ len idea,  ITAPA je to správne miesto, kde môžete strhnúť ostatných.

 

Generovanie lídov

Stovky vašich budúcich klientov prídu na podujatie ITAPA s cieľom načerpať inšpirácie. Stovky rozhodujúcich ľudí môžete zaujať a odísť z podujatia s kontaktmi, ktoré by ste inak namáhavo získavali celé mesiace. Spojte sa s nami ,aby sme mohli maximalizovať efektívne generovanie lídov.Budovanie značky 

Tisíce a tisíce ľudí chodia na naše stránky. Vplyvné  média sú našimi partnermi. Desiatky novinárov chodia pravidelne na podujatie, aby si našli prezentáciu, ktorú potom sprostredkujú svojím čitateľom.  Ak máte cieľ zvýšiť povedomie o značke náš tím je pripravený urobiť pre vás špecializovanú ponuku.