Staňte sa partnerom

SOFTEC

SOFTEC je popredná slovenská IT spoločnosť s viac ako 30-ročnými skúsenosťami. Naše softvérovo-konzultačné služby poskytujeme v 10 krajinách strednej a východnej Európy. Ponúkame predovšetkým poradenstvo v oblasti informačných systémov, analýzu, návrh a vývoj komplexných IT riešení, systémovú integráciu alebo outsourcing. Pracujeme s technológiami ako napríklad Angular, Java, JavaScript, .NET, React, Python.

Medzi našich kľúčových klientov patria významné banky, poisťovne, orgány štátnej správy a telekomunikačné firmy. Našim poslaním je zjednodušovať život našim klientom a hľadať zmysluplné riešenia v náročnom prostredí IT.

V SOFTECU spájame inovatívnosť mladých ľudí so skúsenosťou a praxou expertov.

Informácie o partnerovi

Naše projekty

ROWES
 

Moderné IoT riešenia pre systém riadenia zimnej údržby a monitoring kvality životného prostredia.

Navrhli a vyvinuli sme nový rad IoT meteostaníc s nízkymi obstarávacími a prevádzkovými nákladmi pre zimnú údržbu ciest, ktoré je možné husto rozmiestniť na cestnej sieti. Stanice merajú kľúčové parametre, ako teplotu a relatívnu vlhkosť vzduchu, rosný bod, teplotu povrchu vozovky a ďalšie veličiny. Niektoré parametre, ako napríklad teplota pod povrchom vozovky, sa dopočítava pokročilými algoritmami.

Stanice sú navrhnuté na jednoduchú montáž. Sú dôkladne energeticky optimalizované a schopné prevádzky s malým solárnym panelom alebo čisto len na batérie po dobu niekoľkých rokov. Stačí ich iba umiestniť na hocijaký stĺp verejného osvetlenia alebo stĺpik dopravnej značky v priebehu niekoľkých minút. Namerané údaje môžu byť odosielané cez bezdrôtové siete ako napríklad NB-IoT alebo LoRaWAN.

„Cieľom systému zimnej údržby ciest je čo najhospodárnejšie využiť dostupné prostriedky, ktoré správca má. Toto sa nakoniec pretaví do vyššej spokojnosti vodičov a ostatných účastníkov cestnej premávky,“ hovorí Ondrej Svačina, náš Business Development Manager.

Za naše nízkonákladové IoT meteostanice ROWES, ktoré efektívne pomáhajú riadiť zimnú údržbu ciest a na ktorých spolupracujeme spolu so Slovenským hydrometeorologickým ústavom sme v roku 2022 získali Cenu ITAPA a umiestnili sme sa na 1.mieste spomedzi projektov, ktoré inovatívne využívajú technológie.

049_2023_SOFTEC_ROWES_Letak_Enviro_SK
049_2023_SOFTEC_ROWES_Letak_Meteo_SK

Web stránky: 
https://rowes.digital/enviro/
https://rowes.digital/meteo/

NFINITY Contracting platform

SaaS riešenie, ktoré ponúka súbor cloudových služieb kompatibilných s eIDAS:

  • Overenie identity klienta
  • Zaznamenávanie súhlasu klienta
  • Certifikácia a nahrávanie dokumentov
  • Súhrnné elektronické podpisovanie
  • Digitálne zobrazenie zmluvy

NFINITY | Contracting Platform ponúka digitalizáciu papierových podkladov, značne znižuje množstvo PDF dokumentov, overuje identitu a vek a umožňuje podpisovať dokumenty pomocou vlastnej tváre. A to všetko v súlade s eIDAS reguláciou. Ide o overené riešenie s mnohými úspešnými referenciami v bankovníctve, telekomunikáciách a poisťovníctve.

"Naše biometrické služby patria celosvetovo k najlepším vo svojej triede a sú pravidelne testované podľa najvyšších štandardov NIST (National Institute of Standards and Technology, pozn. red.). NFINITY umožňuje nielen vyspelé porovnávanie tváre, ale disponuje aj pokročilou detekciou živosti. Bojujeme tak úspešne proti podvodom," opisuje bezpečnostné výhody tvárovej biometrie Libor David, Digital Architect and Senior Business Advisor SOFTEC.

V roku 2018 sme získali ocenenie IT projekt roka za identifikáciu klienta pomocou NFINITY tvárovej biometrie bez jeho fyzickej prítomnosti pre Tatra Banku.

Web stránka: https://www.nfinity.digital/
Video: https://www.youtube.com/embed/uU0HEnmF5uU?si=Ih6ROwLI61ILM1rz