Ondrej Krajč

ESET, Technical Pre-Sales Representative
Ondrej Krajč vyštudoval na Slovenskej Technickej Univerzite v Bratislave. Na nej sa zoberal návrhom metropolitnej optickej siete a dopredným zabezpečením dát. Do spoločnosti ESET nastúpil v roku 2008 ako Technical Support Engineer, zodpovedný za implementácie a optimalizáciu antivírusového riešenia pre veľkých zákazníkov. Momentálne pracuje na pozícii Technical Pre-Sales Representative. Jeho hlavnou náplňou je publikačná a prezentačná činnosť ako aj konzultačné poradenstvo pri veľkých implementáciách bezpečnostných produktov ESET.
Prihláste sa na Jarná ITAPA 2022
 • EDR nástroj ESET Enterprise Inspector a jeho praktické využitie   |   Medzinárodný kongres ITAPA 2021: Ako sa stať najlepším?

  Ako sa brániť útočníkom ešte efektívnejšie a odhaľovať incidenty, ktoré by inak ostali skryte? Odpoveď je ukrytá v informáciách o vašej infraštruktúre, tie je potrebne zozbierať a analyzovať, čo nie je ľahká úloha. V prípade detailných informácii o tom, čo všetko sa deje na strane koncových pracovných staníc či serverov je ideálne siahnuť po EDR nástroji akým je ESET Enterprise Inspector. Na názornom príklade vám ukážeme, čo všetko viete zistiť v prípade incidentu, ktorý by inak mohol ostať nepovšimnutý.

  VIDEOZÁZNAM
 • ESET Deslock+ ako súčasť ochrany dát pomocou šifrovania   |   Medzinárodný kongres ITAPA 2016: Make IT Easy

  V poslednom čase sú práve informácie a dáta to najcennejšie čo vieme v rámci dnešnej doby stratiť. ESET ako globálny hráč v segmente IT bezpečnosti samozrejme reaguje na hrozby dnešného sveta. Okrem klasických metód ochrany v podobe antivírusu pridáva do svojho portfólia aj iné nástroje na zvýšenie informačnej bezpečnosti. Jedným z takých je práve DESLOCK+ , ktorý ma pomocou šifrovania chrániť citlivé údaje pred zneužitím. Čo všetko Deslock+ dokáže a ako pracuje si spoločne priblížime v tejto prednáške.

 • Predstavenie 2FA riešenia ESET Secure Authentication   |   Medzinárodný kongres ITAPA 2014: Future is TODAY

  Prečo by vám prednáška nemala uniknúť
  Spolu si predstavíme ultra silné a super jednoduché riešenie, ktoré vám pomôže „zabiť viac múch jednou ranou“ - ESET Secure Authentication.


  Anotácia:  
  ESET ako nadnárodná bezpečnostná firma sa v poslednom období intenzívne venuje aj vývoju riešení nesúvisiacich priamo s antivírusovou ochranou. Tieto riešenia však spadajú pod hlavičku širšieho vnímania bezpečnosti ako takej a majú za úlohu sťažiť útočníkom vo virtuálnom svete ich prácu.. Zle zvolené heslá, zapisovanie si na papier, používanie jedného hesla na všetky prístupy a mnohé iné, sú problémy s ktorými zápasí asi každá organizácia. Medzi produkty výrazne prispievajúce k riešeniu práve spomenutých problémov a následným neoprávneným prístupom do siete patrí aj ESET Secure Authentication.
   
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným