Vladimír Čavojec

INDRA Slovakia, Sales Manager
V spoločnosti INDRA Slovakia, a.s. pôsobí na pozícií Sales Manager od júna 2019, zároveň je aj členom jej dozornej rady. Okrem zodpovednosti za tradičný trh utilitných a energetických podnikov, svoje obchodné aktivity smeruje predovšetkým do rozvoja nových trhov štátnej a verejnej správy, ale aj ďalších segmentov komerčných zákazníkov.

Má viac ako 20 rokov skúseností v nadnárodných korporáciách a viacero úspešných projektov. Predtým predával komplexné projekty a služby s pridanou hodnotou pre zákazníkov štátnej a verejnej správy v spoločnosti IBM, zákazníkom z finančného segmentu sa venoval v spoločnosti HP a širšiemu spektru zákazníkov predával podnikové riešenia v spoločnosti SAP.
Prihláste sa na Jarná ITAPA 2021
 • eDemokracia   |   Medzinárodný kongres ITAPA 2020

  Koronavírus zásadne mení všeobecné vnímanie využívania digitálnych technológií. Občania očakávajú ľahký, ale súčasne bezpečný prístup k overeným informáciám z centrálnych zdrojov a zároveň využívanie širokého rozsahu služieb na úrovni štátu, ale aj miestnej správy a samosprávy. Priama demokracia je aj o elektronických voľbách a hlasovaniach na všetkých úrovniach, od parlamentných volieb až po referendum o výsadbe kvetov na vašej ulici. Cieľom je zaručiť spoľahlivosť, kvalitu, rýchlosť a transparentnosť celého procesu, ale nové výzvy smerujú aj k aspektom zdravia a bezpečnosti voliča.

 • DISKUSIA   |   Medzinárodný kongres ITAPA 2020

  Diskusia pozvaných hostí:
  Vladimír Čavojec, INDRA
  Ivo Kovačič, ATOS IT Solutions and Services
  Peter Kucer, MIRRI
  Roman Tuchyňa, Microsoft Slovakia
  Luděk Šafař, Dell Technologies
  Viera Uherová, ORACLE
   
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným