• English
SVK
ENG

Zoznam účastníkov Kongresu ITAPA 2016

MENO PRIEZVISKO SPOLOČNOSŤ
Marek Adamek Slovak Business Agency
Jaroslav Adamkovič Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky
Peter  Ágh Dvory nad Žitavou
Santiago Aguado Hewlett Packard Enterprise 
Milan Ando ITAPA
Nadežda Andrejčíková FIIT STU Bratislava
Ľubomír Angleta obec Ostrý Grúň
Jana Angletová obec Ostrý Grúň
Pavel Antalík Ministerstvo hospodárstva SR
Daniel Axmann mesto Zvolen
Róbert  Babeľa Ústav zdravotníckych disciplín
Viliam  Babič UPSVaR
Ján  Babinčiak tlmočník
Rastislav Bajtoš Národné centrum zdravotníckych informácií
Michaela  Balážová NASES
Tomáš Balogh Plaut
Tomáš Balogh ml. Plaut
František Baranec CISCO
Peter Baranec mesto Čadca
Eva  Baranová NASES
Csaba Baráth DITEC
Igor Barčík ANEXT
Juraj Bárdy hlavný dátový architekt pre slovenský eGov 
Jozef Baruník Hewlett Packard Enterprise 
Branislav Bayer Hewlett Packard Enterprise 
Filip Bednárik Essential Data
Zora Bednáriková GlobalTel,.s.
Tatiana Behrová Ministerstvo vnútra SR
Roman  Behúl ATOS
Adrián  Belánik DEUS
Tomáš Beliak exe
Tomáš Beliak exe
Rudolf  Belohorec Úrad vlády SR
Jozef Benčík SAS Slovakia, s.r.o.
Martin  Benetin  Ústav informatiky SAV
Marián Benko eGroup Solutions, a. s.
Vlado  Benko proIS
Ingrid Benková SLOVENSKÁ POŠTA, a. s.
Mária  Berithová Slovensko - rakúska obchodná komora
Vieroslava  Bernátová ATOS IT Solutions and Services
Pavol Bezák Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum Lužianky 
Vojtech  Bezák DITEC
Mária  Bieliková STU BA
Gabriel  Birkuš   Aliter Technologies 
Peter Blaškovitš Národné centrum zdravotníckych informácií 
Michal Blažej Lighting Beetle s.r.o.
Václav  Bobáň  Zisk Manažment
František  Bogačik  Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu  
Stanislav  Bogdanov Ministerstvo vnútra, ČR
Zdenko Böhmer Hewlett Packard Enterprise
Simona Borošová SWAN
Dagmar Bošanská koordinátor národnej stratégie pre implementáciu Jednotného digitálneho trhu
Richard  Božík  ICZ Slovakia
Slavomír  Božoň  Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu  
Branislav  Brza Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR
Mária  Búciová Slovenská technická univerzita v Bratislave
Anna  Budiaková Úrad pre verejné obstarávanie
Ivana Budinská Ústav informatiky SAV
Peter  Bukovinský ATOS
Katarína  Buzová  Univerzita Komenského v Bratislave, Filozofická fakulta
Vladimír Bužek SAV
Lenka Capoušková První certifikační autorita 
Rastislav  Cesnek  BiZZdesign CEE
Antonín  Cibulka CGS spol. s r. o.
Andrea  Cox eSlovensko
Gabriel Cseri Licence Discount s.r.o.
Tibor Csernák OTNS, a.s.
Pieter Cullis University of British Columbia, Canada
Éva  Czimbalmosné Molnár Veľvyslanectvo Maďarska
Kornélia  Čajková Úrad vlády SR
Marek  Čanecký Stale zastúpenie SR pri EÚ
Agnesa Čechová Nitriansky samosprávny kraj
Michaela Černeková mesto Martin
Petra Černíková SWAN
Martin Černý Fujitsu Technology Solutions
Jana  Červenáková  Health Management Academy
Pavel  Čičák FIIT - STU v Bratislave
Viliam Čík BESET
Andrej Číž Aliter Technologies
Peter  Čmiko UPVII 
Zuzana  Čupková  Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu  
Viktor Dadaj Asseco Central Europe, a.s.
Ján Dancák Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR
Michal  Danilák Národný bezpečnostný úrad SR
Adela Danišková Ministerstvo vnútra SR
Adela Danišková Ministerstvo vnútra SR
Martina  Danišová SWAN
Juraj Danko Slovak Telekom, a. s.
Marianna  Danková Pragolab Bratislava
Tomáš Dekan Geodetický a kartografický ústav Bratislava
Milan Dieneš Mesto Senica
Juraj Dilinger NASES
David  Dinga Univerzita Komenského v Bratislave
Mária  Dinušová  Ministerstvo zdravotníctva 
Martin  Dorčák  NASES
Peter  Dorday MICROCOMP
Peter  Dostál  Aliter Technologies 
Martin  Drobný PC REVUE
Miroslav Drobný eSlovensko
Vladimír Drobný Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR
Matúš  Drotár  Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu  
Tomáš  Drucker Ministerstvo zdravotníctva SR
Marika Dúbravčíková SAS Institute ČR, s.r.o.
Marcel Duda eGroup Solutions, a. s.
Jozef  Dudáš Nezávislý inštitút ochrany súkromia
Mariana  Dudášová Ministerstvo spravodlivosti SR
Karol  Ďumbier Finančná správa SR
Vladimír  Ďurači Plaut
Renata Ďuráčiová Slovenská Technická Univerzita
Milan Ďurana Hewlett Packard Enterprise 
Peter Ďurec ORIWIN, s.r.o.
Rastislav  Ďurica BiZZdesign CEE
Jana Ďuricová Štátna pokladnica
Jana Dvončová MIM,s.r.o.
Jozef DVORSKÝ Slovenská asociácia pre elektronický obchod (SAEC)
Michal  Dvořák eSlovensko
Vladimír Dzurilla SPCSS
Petra  Dzurovčinová  SAPIE
Veronika  Džatková Univerzita P.J. Šafárika v Košiciach,  Fakulta verejnej správy
Július  Ertl  Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR
Adrián Fabricius mesto Zvolen
Andrej  Fandák BESET
Ivan  Fecenko Európska komisia
Gabriel Fedorko Microsoft Slovakia
Jozef Fekete Národný inšpektorát práce
Robert  Fencík Stavebná fakulta STU
Roman  Fialka Finančná správa SR
Peter  Fifka Microsoft Digital Crimes Unit
Lucia Filagová Úrad geodézie, kartografie a katastra SR
Tomáš  Filípek NASES
Jozef Filko Bowa, s.r.o.
Mária Fischerová Lekárska fakulta UK a UNB
Emil  Fitoš  ATOS IT Solutions and Services
Erik  Flotischler  Aliter Technologies 
Dáša Foglárová Allexis
Mária Franeková Žilinská univerzita
Ladislav  Freud Finančná správa SR
Pavol Frič DITEC
Mária  Frindrichová  Úrad geodézie, kartografie a katastra SR
Simona  Frisová  Health Management Academy
Erik  Frohmann GEOTECH Bratislava
Peter  Frolo NASES
Milan Ftáčnik Slovenská informatická spoločnosť
Peter  Fuska DIGMIA
Miriam  Gabrišková SWAN
Tomáš  Gál MICROCOMP
Jozef  Gál, ml. MICROCOMP
Jozef  Gál, st. MICROCOMP
Lukáš Galan HPE
Milan Galanda Únia miest Slovenska
Slávka  Ganovská tlmočník
  Gánovská tlmočník
Zsolt Géczi FORTINET
Vladimír  Goldschmidt ATOS IT Solutions and Services
Jozef  Gonczol  
Jana  Gondová  Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu  
Radomir  Gregor Plaut Slovensko
Sabrina Grimsrud Kartverket, Nórsko
Peter  Grosch  UPSVaR
Stanislav Guláš Systémymanažérstva.eu
Karol Guniš Kancelária Národnej rady Slovenskej republiky
Dana Guráňová Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky
Tomas Habiňák CORA GEO
Ivana Hacajová Octigon
Zuzana  Haladová Slovenská komora sestier a pôrodných asistentiek
Zuzana  Halásová Národný bezpečnostný úrad SR
  Halmanová Ministerstvo vnútra SR
Luboš Halvoň NLC
Peter Handzuš HPE
Marián Hanudel Preklady H a M
Ján Hargaš Slovensko.Digital 
Dušan Harmat Ministerstvo vnútra SR
Mário Háronik AutoCont SK a.s.
Patrik  Hasaj DITEC
Martin  Hasay Úrad pre verejné obstarávanie
Lukáš Hatala Hewlett Packard Enterprise Slovakia 
Michal Hebeda SOPHOS
Ľuboš Hečka Zymestic
Miloslav Hečko Generálna prokuratúra SR
Maroš  Herda ATOS IT Solutions and Services
Marek Heriban BENESTRA
Anna  Herilová Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu  
Lukáš  Herzán MICROCOMP
Rudolf Hlavatý Ministerstvo vnútra SR
Tomáš Hlavsa ATOS IT Solutions and Services
Lucia Hložková ITAPA
Roman Hlubina ICZ Slovakia
Ján  Hochmann  Národný bezpečnostný úrad SR
Petra  Hochmannová Ministerstvo obrany SR
Andrej Holák  Úrad pre verejné obstarávanie 
Alexandra Holeczy Hewlett Packard Enterprise 
Peter Hoľko SOFOS, a.s.
Richard Hollý Konzultant pre vládny cloud SR
Zuzana Horníková Dôvera zdravotná poisťovňa, a.s.
Hilda Horská  
Kamil Hort SOFOS, a.s.
Ivan  Horváth Geodetický a kartografický ústav  Bratislava
Pavel Hrabě Bizzdesign
Richard Hrabovský exe, a.s.
Michal Hrbatý Zastúpenie EK v SR
Andrea  Hrčková  Univerzita Komenského v Bratislave, Filozofická fakulta
Radoslav  Hrivňák tlmočník
Martin  Hrnko QBSW
Peter Hromec AutoCont SK a.s.
Pavol Hronec Cisco Systems Slovakia
Branislav  Hudec Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu  
Martin  Hudec ATOS IT Solutions and Services
Dominik  Hulín  Zisk Manažment
Mária  Hulmanová Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR
Lukáš  Humaj MPaRV SR
Mariana Hurná mesto Prešov
Eva Chanasová Výskumný ústav geodézie a kartografie v Bratislave
Jozef Chebeň EMM
Kristián  Chovanec ESET
Libor Chrást Plaut Slovensko
Dušan Chrenek Zastúpenie EK v SR
Michal Chylík Vashino
Ľubor Illek Slovensko.Digital
Ľubor Illek Slovensko.Digital
Milan Ištván Partnerstvá pre prosperitu
Michal Ivantyšyn ITAPA
Vladimír  Ivantyšyn  Ministerstvo životného prostredia
František Jakab Technicka univerzita v Kosiciach
Ervín  Jakubec Okresný úrad Lučenec
Petra  Jamrichová ITAPA
Lucia Janesová NASES
Rastislav Janota Národný bezpečnostný úrad SR
Kateřina Jarošová První certifikační autorita 
Peter Jedlička ZVJS
Dušan Jurčák Štátna pokladnica
Erika Jurinová Národná rada Slovenskej republiky
Oskar Kadlec ATOS IT Solutions and Services
Katarína  Kafková Asociácia na ochranu práv pacientov SR
Helga Kajanová NESS Slovensko
Gustav Kalbe DG Communications Networks, Európska komisia 
Martin Kalivoda  
Hana Kamenistá HPE
Marcel Kamon Chronoserv
Michal Kán Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR
Vladimír Kaňovský DCB Actuaries and Consultants s.r.o.
Adam Kapala ATOS
Ján Kapolka obec Ľubica
Rumiana Karaivanová CSOŠE P.G.Frassatiho
Juraj  Karkuš  
Miloš Karkuš Medirex Servis, s.r.o.
Zuzana Karnasová Úrad verejného zdravotníctva SR
Masahiro  Katamoto Veľvyslanectvo Japonska v SR
Peter Kečkeš Úrad vlády SR
Florián Kevický IPESOFT spol. s r.o.
Renáta Kiselicová Centire
Martin  Kišoň Advantage Austria
Peter Kišša Interway
Michal Klaučo Slovenská agentúra životného prostredia
Štefan Klein S and T
Lucia  Kleštincová Európska komisia 
Tomáš Klíma MIM
Milan  Klúčar  SEVITECH
Pavol  Koči DITEC
Peter Kočík FORTINET
Marcel  Kočíšek AMAVET klub c. 962
Peter Kolesár ESET
Ernest  Kollarik NASES
Roman Kománek Hewlett Packard Enterprise 
Lucia Kondáš ITAPA
Roman  Konečný Národný bezpečnostný úrad SR
Pavol  Kopačka EMM
Michal Kormaňák Národný bezpečnostný úrad SR
Peter Korpas  
Peter Kostolný ÚV SR
Miroslav Koteleš HPE
Václav Koudele Microsoft
Ivo  Kovačič ATOS IT Solutions and Services
Marta Kováčová ITAPA
Paula Kozubíková Okániková exe, a.s.
Jaroslav Kračún Európska komisia
Ondrej Krajč ESET
Dalibor Král Sevitech
Marián Kráľ mesto Čadca
Róbert  Kramár  Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu
Patrik  Krauspe Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu  
Pavol Kravec obec Trnavá Hora
Richard Krchňák HorizonPlus
Peter  Krkoška ANEXT
Emil Kršák Žilinská univerzita v Žiline
Dana Kršáková ITAPA
Miroslav Kruk obec Ľubica
Mária Krutelová Úrad vlády SR
Renáta Kubáleková FilmStor s.r.o.
Matej Kubatka ITAPA
Rudolf Kubička NESS Slovensko
Tomáš  Kúdela  Ministerstvo zdravotníctva
Ivan Kühn Disig, a.s.
Ľudmila  Kuchárová Národný bezpečnostný úrad SR
Alena Kuišová ITAPA
Silvia  Kukayová NASES
Martin  Kukoľ  SEVITECH
Matej Kukumberg Hewlett Packard Enterprise 
Martin Kulina Ernst and Young
Martin Kundrát Všeobecná zdravotná poisťovňa
Ján  Kuruc ANEXT
Ľubomír Labanc IBM Slovensko
Jiří Laciga CCA Group 
Peter Laco IBM Slovensko, spol. s r. o.
Kristína Laczová  ITAPA
Barbara  Lajzová Právnická fakulta, Univerzita Komenského v Bratislave
Miroslav  Lanc Národný bezpečnostný úrad SR
Peter  Lászlo Hewlett Packard Enterprise 
Fedor Lehocki Národné telemedicínske centrum
Katarína Leitmannová Úrad geodézie, kartografie a katastra SR
Tomislav  Leko Veľvyslanectvo Chorvátskej republiky
Mário Lelovský ITAS
Marek Lendacký SLOVENSKÁ POŠTA, a. s.
Ján Lenhart PricewaterhouseCoopers Advisory
Ján Letko Slovenský futbalový zväz
Marek  Lichardus Hewlett Packard Enterprise 
Andrej  Lilov Microsoft Slovakia
Andrew  Lin Taipei Representative Office
Július Lintner DTCA
Martina  Lisická Národný bezpečnostný úrad SR
Jana  Lojková Octigon
Juraj  Lovášik Úrad verejného zdravotníctva SR
Andrej  Lučenič Onkologický ústav sv. Alžbety
Dušan Lukáč  Ministerstvo spravodlivosti SR
Dalibor Maco MIM,s.r.o.
Martin Maco Ministerstvo životného prostredia SR
Monika  Mačayová Ministerstvo spravodlivosti SR
Bibiana  Magáthová Národný bezpečnostný úrad SR
Paulo Magina OECD
Rastislav  Machel Ministerstvo kultúry SR
Peter  Macho UPVII 
Radoslav Majerský NESS Slovensko, a.s.
Pavol  Maliarik Ministerstvo vnútra SR
Juraj Málik Poradca podnikateľa
Stanislav Martinek ITFIRE
Martin  Masár Fujitsu
Michal  Masár tlmočník
Leoš  Mates Dain
Eva Matulová Onkologický ústav sv. Alžbety
Michal Matúš Testbirds
William  McCluggage nezávislý konzultant, Írsko
Anna McNab Niagara University 
Ladislav Meltsok HPE 
Valéria  Meszárošová Štátna pokladnica
Tomáš Miartuš AutoCont SK a.s.
Aleš  Mičovský SOFTEC
Marcel Mihalenko MIM,s.r.o.
Martin Mihálik Hewlett Packard Enterprise 
Ľudmila  Mihálusová  UPSVaR
Andrej  Mihály LGM
Tatiana Mihályová LGM
Eduard Michalík IBM Slovensko
Ľuboslav Michalík Úrad geodézie, kartografie a katastra SR
Zuzana Michálková GKÚ
Ivan  Mikloš Ministerstvo financií, Ukrajina
Roman  Miklošovič DITEC
Mário  Minarovský  
Ľubomír Mindek Oracle Slovensko, spol. s r.o.
Ivan Miniarik Hewlett Packard Enterprise
Miroslav Mišek Hewlett Packard Enterprise
Tomáš  Mišík Žilinská univerzita v Žiline, Fakulta prevádzky a ekonomiky dopravy a spojov
Michal  Mjartan ATOS
Jana  Mlynarčíková PPP
Marián Mlynarovič HPE
Juraj Mokrý GOPAS
Ľudovít  Molnár Fakulta informatiky a informačných technológií STU
Peter Moravčík Asseco Central Europe, a.s.
Martina  Mosková Microsoft Slovakia
Martin  Motyčka MOVYS, a.s.                                                    
Patrick Müller SOPHOS
Jaroslav  Murár  SEVITECH
Martin Murgáč Mind IT
Peter Musil LF UK / ITAPA
Miroslava Mužíková Sociálna poisťovňa
Kristián  Nandraský SOFTEC
Daniela  Navrátilová  Essential Data
Jozef Nemčovič Madness Advertising
Nina Nerušilová Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR
Ciáran  Nicholl Joint Research Center,  European Commission 
Nadežda  Nikšová  Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu  
Roman Noskovič Aliter Technologies
Joaquim  Nunes de Almeida DG GROW, European Commission 
Erik Odrobinák Lighting Beetle s.r.o.
Miloslav  Ofúkaný AMAVET klub c. 962
Michal Ohrablo Anasoft
František Ondráček obec Valča
Mária Ondráčková obec Valča
Anna  Ondrejková  Ekonomická univerzita v Bratislave
Róbert  Ondrejkovič  QBSW
Miriam  Ondrišová Univerzita Komenského v Bratislave, Filozofická fakulta
Peter Ondrovič Asseco Central Europe, a.s.
František Ondruš Ministerstvo vnútra SR
Jozef Ornth Krásna hôrka
Radovan Pajer DATALAN
Dáša  Paláková Ministerstvo vnútra SR
Martin  Panák AMAVET klub c. 962
Ján Pangrác Úrad vlády SR
Marcel Para meetoo
Stanislav Pastva Fakultná nemocnica Trenčín
Ján Paulíny IPESOFT spol. s r.o.
Peter Pavličko Zymestic
Milan Pavlik Signum Group
Jozef Pavlík Výskumný ústav spojov, n. o.
Marian Pavuk CORA GEO, s.r.o.
Peter  Pellegrini podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu 
Dhanny  Perkasa Embassy of the Republic of Indonesia
Janka  Petrášová  UPSVaR
Daniel  Petrovič Fakulte Politických vied a medzinárodných vzťahov UMB
Róbert  Petrovič UNB, člen SLS
Štefan  Pilár Národný bezpečnostný úrad SR
Jozef  Pindiak  ATOS IT Solutions and Services
Dana  Piskačková  Ministerstvo životného prostredia SR
Marian  Pissko  SEVITECH
Lucia Pittnerová Fábryová Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu 
Matej Plánek Trenčiansky samosprávny kraj
Veronika Plavčanová Národné centrum zdravotníckych informácií
Andrea  Pobocik Národný bezpečnostný úrad SR
Michaela Pobořilová Ministerstvo financií ČR
Miroslav Podhora Slovak Telekom, a. s.
Peter  Polakovič SOFTEC
Radim Polčák Ústav práva a technológie, Masarykova Univerzita
Michal Polehňa Asseco Central Europe, a.s.
Jaroslava Polievková exe, a.s.
Eduard Popovič Národný inšpektorát práce
Richard  Pospiš Ministerstvo vnútra SR
Mária Potočná Úrad geodézie, kartografie a katastra SR
Štefan Prachár Slovak Telekom, a. s.
Helena Psotová Nitriansky samosprávny kraj
Dávid Púchovský Ministerstvo vnútra SR
Steve  Purser ENISA 
Miloš  Radošinský  ATOS IT Solutions and Services
Viera Rajprichová Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR
Jana  Rampáčková  Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu  
Petra  Rečná  NASES
Róbert  Redhamer Slovenská technická univerzita v Bratislave
Jaroslav Remeň ReFoMa,s.r.o.
Nicole Removčíková Prešovský samosprávny kraj
Marek Repa ÚPV SR
Mohamad Ridwan Embassy of the Republic of Indonesia
Jakub Richter SPCSS
Miroslava Roháľ Hewlett Packard Enterprise 
Martin Roman Kancelária Národnej rady Slovenskej republiky
Peter  Román MICROCOMP
Branislav  Rovan Fakulta matematiky, fyziky a informatiku UK
Jana  Rovčaninová Allexis
Marián Rovenský Bratislavský samosprávny kraj
Tomáš Rovňák Allexis
Milan  Rusko  Ústav informatiky SAV
Radovan Rusnák Trenčiansky samosprávny kraj
Erika Rusnáková Ministerstvo vnútra SR
Dagmar  Sageder Aliter Technologies
Denisa Saková Ministerstvo vnútra SR
Dominika Salemová  
Dušan Sanny ZVJS
Marek  Sarňák  SEVITECH
Marian Sedláček ITAPA
Vladimír Sedláček Oracle Slovensko, spol. s r.o.
Miroslav Sedlák Lomtec.com a.s.
Peter Selecký Národné osvetové centrum
Martin  Sepp  Plaut Slovensko
Roderick Schreuder Bizzdesign
Ivo  Schwarz ATOS IT Solutions and Services
Henrich Simonics Licence Professional, s.r.o.
Ľudmila  Simorova Microsoft Slovakia
Martina Slabejová Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu 
Juraj  Slaný  Ministerstvo spravodlivosti SR
Ivan  Slota  
Martina Slušná NASES
Martin Smutný Asseco Central Europe, a.s.
Filip Snášel Fujitsu
Jozef  Snopko Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR
Anton  Somora ATOS IT Solutions and Services
Lucia  Spatz tlmočník
Ján Staník MIM
Jela  Steinerová Univerzita Komenského v Bratislave, Filozofická fakulta
Erika Strizencová Štátna pokladnica
Peter  Stropko  Všeobecná zdravotná poisťovňa
Pavel  Struhárik ATOS IT Solutions and Services
Matej Stuška O2 Slovakia
Ingrid Sudek Madness Advertising
Zdenko Sudek MADNESS Advertising
Daniel  Suchoň SWAN
Michal  Sviček  Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum Lužianky 
Dušan  Svrček Národný bezpečnostný úrad SR
Martin  Szabo Plaut Slovensko
Štefan  Szabo  Maxnetwork 
Martina  Szabo Sotyiová NASES
Peter  Szekeres Hewlett Packard Enterprise 
Darina Szomolaiová OTNS, a.s.
Marian  Szusztor SWAN
Juraj  Šácha Interway
Kvetoslav Šakový ORNTS
Tomáš Šandor meetoo
Martina  Šaradinová Ministerstvo vnútra SR 
Igor Šenkarčin Disig, a.s.
Matúš  Šesták Ministerstvo vnútra SR 
Michal Ševčík Hewlett Packard Enterprise 
Martin Šikulaj PricewaterhouseCoopers Advisory
Ľubomír  Šimášek Sociálna poisťovňa
Marian Šimegh NCZI
Ladislav Šimko  Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu  
Ľubomír Šimončič Slovak Telekom, a. s.
Michaela Šimuničová Úrad vlády SR
Miroslav Širl CNZ
Bystrík  Široký  NASES
Juraj Šitina exe
Zuzana Škodová Prochotská DATALAN, a.s.
Ľuboslav Škoviera Pamiatkový úrad SR
Monika  Škrabáková MPaRV SR
Robert  Škripko EMM
Lucia Škrovinová ÚV SR
Stanislav  Šmelko PC REVUE
Jaroslav Šmíd Národný bezpečnostný úrad ČR
Viktor  Šoltés Žilinská univerzita v Žiline, Fakulta bezpečnostného inžinierstva
Ľubomíra Šoltýsová Úrad geodézie, kartografie a katastra SR
Marián  Šóth Asociácia súkromných lekárov SR
Milan Špirko Fakulta zdravotníctva
Miroslav Štaffen GS1 Slovakia, združenie
Ondřej Šťáhlavský FORTINET
Jozef Štefánik DITEC
Katarína  Štefanková  BiZZdesign CEE
Martin Štubjan IKT BB
Vladimír Šucha Joint Research Center, Európska komisia
Eva  Šuláková  UPSVaR
Vladimír Šulek Aliter Technologies
Milan Šutjak  Octigon, a.s.
Dušan Šveda Univerzita P.J. Šafárika v Košiciach
Lívia Švihoríková UPSVaR
Zita Táborska ÚVO
Roland Takáč Trenčiansky samosprávny kraj
Ingeborg Tanczerová Inšpektorát práce Bratislava
Martin  Tatara TAMACO
Peter Tkáč ATOS
Ivana Tomanková SWAN
Františka  Tomoriová Univerzita Komenského v Bratislave, Filozofická fakulta
Štefan Tóth Štatistický úrad Slovenskej republiky
Zoltán  Tóth  Maxnetwork 
Katarína Touquet-Jaremová Zastúpenie EK v SR
Peter Trajlinek AutoCont SK a.s.
Martina  Trajlinková DITEC
Michal  Truban ESET
Roman  Tuchyňa Microsoft Slovakia
Andrea Turčanová mesto Prešov
Ján Turza Inšpektorát práce Bratislava
Sylvia  Tyborová GKÚ
Peter  Urbánek  SEVITECH
Natália Urbánová MESA10
Roman Václav Datasoft Consulting s.r.o
Dagmar  Václaviková ITAPA
Rudolf  Vadovič Octigon, a.s.
Soňa Valášiková Národné centrum zdravotníckych informácií
Juraj Vališ Univerzita Komenského Bratislava
Zuzana  Valková  Nezávislý inštitút ochrany súkromia
Tomáš  Valkovič ESET
Ivan Vanko Únia miest Slovenska
Michal Vaňo SOFTEC
Dušan Vaterka Hewlett Packard Enterprise 
Jana Venclíková Státní pokladna Centrum sdílených služeb, Česká republika
Radomír Vereš Dôvera zdravotná poisťovňa a.s.
Stanislav  Verešpej  Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu  
Stanislav Verešvársky CNC, a.s.
Andrea  Veselá mesto Bratislava
Jakub Voskár QBSW
Mária Voznická SWAN
Tomáš  Vrábel MICROCOMP
Martin  Vrba  Aliter Technologies 
Peter Výboh ORIWIN, s.r.o.
Peter Weber ITAS
Jiří Winkler Asseco Central Europe, a.s.
Benjamin  Würfl ATOS IT Solutions and Services
Anja Wyden Guelpa kancelárka kantónu Ženeva
Anna  Záhorčáková DITEC
Dorota Zacharová ITAPA
Ivan  Zemko Úrad vlády SR
Róbert  Zemko UPSVaR SR
Štefan  Zgebura ATOS IT Solutions and Services
Vlado  Zlatoš Signum Group
Martin Zlocha Avnet Technology Solutions s r.o.
František Žabka Najvyšší kontrolný úrad SR
Sylvia  Žažová ATOS
Miloslav Žirko Slovak Telekom, a. s.
     
     
Bronzoví partneri
  • allexis
  • DTCA_krivky
  • EMM_logo
  • ed logo
  • icz
  • qbsw
  • sevitech
  • SOFTEC - logo - CMYK
Mediálni partneri
  • logo TA3 3D_mensie
    • sita2
  • radio+rtvs
  • zivesk
  • 01 PCR_logo_CMYK
  • zm_logo
  • touchit_logo
Technická realizácia
S podporou