• English
SVK
ENG

Zoznam účastníkov konferencie Jarná ITAPA 2018

Meno Priezvisko Organizácia
Katarína Abeille Magazín Téma
Štefan Adamec Ministerstvo financií SR
Jaroslav Adamkovič Environmentalna Energeticka Agentura
Peter  Ágh Asociácia prednostov Slovenska
Santiago Aguado  HPE
Edita  Angyalová Asseco Solutions
Mikko Annala Demos Helsinki
Samuel Arbe Ministerstvo vnútra SR
František Árendás                  Finančné riaditeľstvo SR
Igor Augustinič bpv Braun Partners
Róbert  Babeľa  Ústav zdravotníckych disciplín 
Viliam  Babič Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny
Ján Bačko Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu  
Jozef Badida Energie pre Vás
Martin Bachorík CNC
Ivan  Bala Indra Slovakia, a.s.
Branislav Baláž Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR 
Július  Banda Rómsky magazín
František Baranec Cisco
Juraj Bárdy Alistiq
Václav Bárta Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu  
Branislav Bayer PricewaterhouceCoopers Advisory
Filip Bednárik Ess. Data
Zora Bednáriková GlobalTel
Adrián Belánik DataCentrum elektronizácie územnej samosprávy Slovenska
Katarína Belicová Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu  
Attila  Bencze   Ministerstvo spravodlivosti SR
Jozef Benčík SAS
Martin Benetin  
Vlado  Benko  ITAPA
Ingrid Benková Ditec
Ján Beracka Magazín Finreport
Josef Bernard Česká biskupská konference
Martin Bezek Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu  
Branislav Bibel SITA
Peter  Bielik Národné centrum zdravotníckych informácií
Gabriel Birkuš Aliter Technologies
Ladislav  Bitto Microcomp
Miroslav Blaha ArcGEO Information Systems
Michal Bodnár 3sixty consulting 
Zdenko Böhmer   DXC Technology
Dagmar Bošanská Zisk Manažment
Dagmar  Bošanská  Alistiq
Viliam  Bošiak BIZ Consulting
Matúš Brilla Bratislavská arcidecéza
Branislav Brza Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR
Peter  Bulla Ministerstvo financií SR
Tatiana  Buranska QuBit Conference
Michal Candrák Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu  
Pavol Cífer Mesto Lučenec
Zuzana Cillingová Aliter Technologies
Kornélia Čajková Úrad vlády SR
Marek Čanecký ITAPA
Lucia  Čekaňáková  SAS
Pavel Čerňanský Národná agentúra pre sieťové a elektroniké služby
Adriana  Čiefová Alistiq
Viliam  Čík BESET
Peter Čmiko Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu  
Ján Čura T-MAPY Slovensko
Ondrej Danada  
Ján Dancák Ministerstvo dopravy a výstavby SR
Pavol  Daniš Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu  
Anna Danková Ministerstvo dopravy a výstavby SR
Ondřej Dedič Olomoucká arcidiecéza
Adela Dianišková Ministerstvo vnútra SR
Lenka Dibalová ICZ
Ľudmila  Dlugolinská Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR
Erna  Dohnáliková  Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu  
Silvia Drahošová Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu  
Silvia  Drahošová Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu
Antonín Drahovzal Software602 
Martin Drobný SITA
Matúš  Drotár Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu  
Ivan Duda Slovenská katolícka charita
Karol Ďumbier Finančné riaditeľstvo SR
Zuzana Ďurajová Finančné riaditeľstvo SR
Miroslav Ďurčo Úrad pre normalizáciu, metrológiu a skúšobníctvo SR
Rastislav Ďurica Bizz design
Juraj  Ďurov O2
Darina Dzurjaninová Smart Cities klub
Július  Ertl Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR 
Oľga Fajfrová Najvyšší kontrolný úrad SR
Marek Fano Asseco Central Europe
Simona Fejová Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR 
Juraj Filin Goodwill TargetNews
Emil Fitoš IT Asociácia Slovenska
Emil Fitoš  ITAS
Erik Flotischler Aliter Technologies
Matúš Fojtl Úrad geodézie, kartografie a katastra SR
Dušan Franců MIM
Pavol Frič DITEC
Peter Frolo Národná agentúra pre sieťové a elektroniké služby
Milan Ftáčnik Slovenská informačná spoločnosť
Peter Fuska Digmia 
Ladislav Gabčo Žilinský samosprávny kraj
Tomáš Gál Microcomp
Jozef Gál, ml.  Microcomp
Ivan  Gašparík Ministerstvo dopravy a výstavby SR
Jozef Gažo Ordinariát OS a OZ SR
Zsolt  Géczi Fortinet
Milan Gerbery OMS
Jozef Gonczol Ditec
Peter Grega Arcidiecézna charita Košice
Peter  Grosch Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny
Vladimír  Guľa Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu  
Karol Guniš Národná rada SR
Viera Hainzl Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu  
Tibor Hajdu Bratislavská arcidiecéza
Peter Hajnala Ministerstvo kultúry SR
Zuzana  Halasová Národný bezpečnostný úrad SR
Zoltán Halász Maxnetwork
Klaudia Halászová Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre
Ľuboš Halvoň Národné lesnícke centrum
Peter  Handzuš DXC Technology
Filip Hanker Žive
Ján Hargaš Pražská arcidiecéza
Ján Hargaš Slovensko.Digital
Martin Hasay Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu  
Michaela Haťapková Národná agentúra pre sieťové a elektroniké služby
Florian Hauser Európska komisia
Katarína  Hazuchová Independent Environmental Analyst
David Henzl Českobudejovická diecéza
Štefan Herceg Mesto Hlohovec
Lukáš Herzán Microcomp
Tomáš Hettych itSMF 
Igor  Hladík Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu  
Lukáš Hlavička CSIRT
Roman  Hlubina ICZ
Martin Hoffmann Úrad pre verejné obstarávanie
Ján  Hochmann Ministerstvo financií SR
Peter Holba ANEXT
Karina Holešová Paneurópska vysoká škola
Peter Hoľko SOFOS
Peter  Hollý Ess. Data
Richard Hollý Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu
Silvia Horváthová Národná agentúra pre sieťové a elektroniké služby
Karol Hrudkay Žilinská univerzita v Žiline
Miriam Hučková  Ministerstvo hospodárstva SR
Pavol Hudák Rádio Lumen
Martin Hudec Atos
Irena Hudecová Úrad na ochranu osobných údajov
Mária Hulmanová Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR
Mariana Hurná  Mestský úrad Prešov 
Juraj Hušek Ministerstvo spravodlivosti SR
Eva  Chanasová Výskumný ústav geodézie a kartografie v Bratislave
Jozef Cheben EMM
Jozef Cheben, ml.  EMM
Peter  Chochol Atos
Marta Monika Chraščová KVPŽR
Ľubor Illek Slovensko.Digital
Milan Ištván Partnerstvá pre prosperitu
Peter  Jakub Finančné riaditeľstvo SR
Ľudmila Jančigová Katolícke noviny
Martina  Jančíková Národná agentúra pre sieťové a elektroniké služby
Monika Janigová Eurokompas
Rastislav Janota Národný bezpečnostný úrad
Dagmar Jarásová sféra
Jozef Javorka Farnosť sv. Martina, Bratislavská arcidiecéza
Peter  Jedlička Zbor väzenskej a justičnej stráže
Jarosław  Jędreas National Cryptology Center 
Tomáš Jucha Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu  
Simona Jurčíková Ministerstvo spravodlivosti SR
Vladimír  Jurík Smart Cities klub
Peter  Jusko Ditec
Eduard  Kačík Lightech
Oskar Kadlec PosAm
Mária  Kadrliaková Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku
Mária  Kaličáková QuBit
Michal Kaliňák ZMOS
Slavomír Kalma Mesto Rajec
Michal Kán Ministerstvo dopravy a výstavby SR
Ivan  Kapitáň  Ministerstvo životného prostredia SR
Andrej  Kavický IXPERTA
Peter Kažík Ministerstvo zdravotníctva SR
Matej Kereš Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR
Martin  Kinčeš Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu  
Róbert Király SITA
Renáta Kiselicová Centire
Vladimír Kiš Farnosť Boleráz, Trnavská arcidiecéza
Richard Kiškovač Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu  
Natália Klenovská  
Tomáš Klenovský producer
Pavol Koči Ditec
Peter  Kočík Fortinet
Juraj Kodydek Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu  
Marie Kolářová Arcibiskupství pražské
Roman Kománek DXC Technology
Jozef Komorník Univerzita Komenského v Bratislave
Martin Kóňa Národná agentúra pre sieťové a elektroniké služby
Katarína Koncošová Mestský úrad Nitra
Lucia Kondáš ITAPA
Zdenka Koňuchová Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR
Pavol Kopačka Media
Lukáš Kosno Žive
Peter Kostolný Úrad vlády SR
Miloš Koterec Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu  
Ľuboš Kováč  KVRP
Vladimír Kozák TA3
Martin Kramara Konferencia biskupov Slovenska
Emil Kršák Žilinská univerzita v Žiline
Jakub Kříž Česká biskupská konference
René Kubiš Národná agentúra pre sieťové a elektroniké služby
René Kubiš NASES
Bohuš Kuchta Ministerstvo obrany SR
Alena Kuišová ITAPA
Ján Kujovič InterWay
Mário Kulašík Národná agentúra pre sieťové a elektroniké služby
Peter Kulich Ministerstvo obrany SR
Zuzana Kullová Zisk Manažment
Veronika Kvetáková Ministerstvo spravodlivosti SR
Tomáš Kysela Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu
Ľuboslav Lacko SITA
Ľuboslav Lacko PC REVUE
Peter Laco KPMG Slovensko Advisory
Barbara Lajzová  Právnická fakulta UK
Dávid Lang Arcidiecézna charita Košice
Ján Lauko Katolícke noviny
Ľudmila Le Gohebel Allexis
Mário  Lelovský ITAS
Miriam Letašiová Ministerstvo hospodárstva SR
Michal Lipiak Konferencia biskupov Slovenska
Blažej Lippay Národný bezpečnostný úrad SR
Marek Lisánsky NRSR
Igor Loduha ICZ
Jozef  Lukáč Prešovský samosprávny kraj
Mikuláš Luptáčik Ekonomická univerzita v Bratislave
Pavol Lupták Nethemba
Dalibor Maco MIM
Emília Madudová Žilinská univerzita v Žiline
Marek Madžo Národná agentúra pre sieťové a elektroniké služby
Peter Macho Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu  
Margita Majerčáková Žilinská univerzita v Žiline
Ivan Makatúra IBM
Branislav Makyta SAS
Marcela Malatinská  Úrad vlády SR
Juraj Malobický Žilinská diecéza
Michaela Mandráková Zisk Manažment
Peter  Maras DXC Technology
Marek Marchot Farnosť Bratislava – sv. Alžbety, Bratislavská arcidiecéza
Juraj Markovič Ministerstvo dopravy a výstavby SR
Zuzana Martincová Najvyšší kontrolný úrad SR
Monika Masariková Slovak Security Policy Institute
Ľubomír Matejovič Gréckokatolícka cirkev
Michal Matúš Business Cloud
Silvia Matuzná TA3
Pavel Mazak OMS
Martin Mázik Národná agentúra pre sieťové a elektroniké služby
Aleš Mičovský Softec
Pavol Michalica OMS
Jana Michaličková Konferencia biskupov Slovenska
Eduard  Michalík HPE
Simona Michalíková Národná agentúra pre sieťové a elektroniké služby
Valentína  Michálková Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu  
Ján Michalský Slovenská katolícka charita
Ján  Michlík Slovanet
Martin Mikát Ministerstvo financií SR
Roman Miklošovič Ditec
Ladislav Miko zastúpenie EK na Slovensku
Anna Miková Národné lesnícke centrum
Kamil Mikulášek Úrad pre reguláciu elektronických komunikácií a poštových služieb
Filip Mikuš Aliter Technologies
Jeremy Millard Dánsky technologický inštitút
Mário Minarovský Software602
Marcus Minarovský ecclesia.sk
Tomáš Mišík Žilinská univerzita v Žiline
Miroslav Motolík Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR
Martin Murgáč MindIT
Miloš Murza Aliter Technologies
Peter  Musil Ministerstvo vnútra SR
Pavel Nácovský EPMA
Jaroslav Naď Slovenský inštitút pre bezpečnostnú politiku
Peter Nadavaška TASR
Dávid Nagy Mesto Nové Zámky
Kristián Nandraský Softec
Daniela Navrátilová Ess. Data
Zuzana Nehajová EY
Juraj  Németh Ministerstvo životného prostredia SR
Marek Neštický Trnavský samosprávny kraj
Naďa  Nikšová Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu  
Martin Noskovič ALAM
Miroslav Novák DATALAN
Jozef Novák verita
Juraj Nuota Nitrianska diecéza
Martin Odkladal Aktuality.sk
Michal Ohrablo Embassy of Innovators
Daniel  Olejár  Univerzita Komenského v Bratislave
Daša Omastová RTVS - Rádio Slovensko
Peter Ondrovič Asseco Central Europe
Tomáš Orlík Olomoucká arcidiecéza
Katarína Ormandyová Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu  
Marián Otčenáš IOPS
Milan Ovseník Mesto Trenčín
Roman Pačka NCKB
Juraj Pankuch Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu  
Vladimír Paučo Úrad jadrového dozoru SR
Ján Paulíny IPESOFT 
Martin Pechovský Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu  
Janka Petrášová Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny
Ľuboš Petrík DATALAN
Marek Petruška Asociácia lokálnych poskytovateľov internetu
Miroslav Pikus Denník N
Róbert Piňák Ministerstvo vnútra SR
Michal Plihal Fortinet
Peter  Polakovič Softec
Michal Polehňa Asseco Central Europe
Mária Potočná Úrad geodézie, kartografie a katastra SR
Richard Procik Siemens
Radovan Rabatin InterWay
Miloš Radošinský Atos
Richard Raši Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu
Luke Ravenscroft BIT
Petra Rečná NASES
Róbert  Redhammer Slovenská technická univerzita v Bratislave
Veronika Reháková Ministerstvo dopravy a výstavby SR
Jaroslav Remeň ReFoMa
Michal Repaský Mesto Sabinov
Ondrej Riečičiar Siemens
Branislav  Rovan Univerzita Komenského v Bratislave
Andrea Rozporková Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu  
Peter Rúfus Process Management
Eva Rusnáková Ministerstvo životného prostredia SR
Zdeno Rydl PCRevue
Alena Sabelová Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu
Dušan Sanny Zbor väzenskej a justičnej stráže
Dana  Sauer Guráňová Ministerstvo dopravy a výstavby SR
Rudolf Sedmina KPMG Slovensko Advisory
Silvia Sekáčová Národná agentúra pre sieťové a elektroniké služby
Gabriel  Semanišin Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach
Miroslav Sepši Slovak Telekom
Peter  Schmidt EMM
Michaela  Schmidt  Ministerstvo životného prostredia SR
Ivo  Schwarz Atos
Jozef Siláči Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici
Vladimír  Siládi Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici
Zdenko Sitka Bratislavská arcidecéza
Peter Skirka KPMG Slovensko Advisory
Miloslav Skovajsa exe
Martina Slabejová Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu
Marián Slabý Ministerstvo vnútra SR
Dominika Slaná Ministerstvo spravodlivosti SR
Ivan Slota ITAPA
Ľubomíra Slotová  
Kamil Smetana Národná agentúra pre sieťové a elektroniké služby
Jozef Snopko Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR
Lukáš  Sojka Národná agentúra pre sieťové a elektroniké služby
Adriana  Sokolíková Úrad jadrového dozoru SR
Marek Soldán Olomoucká arcidiecéza
Zuzana Spišáková DXC Technology
Zuzana  Spišáková DXC Technology
Dávid Stancel BLOCKCHAIN SK
Jindřich Staněk Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu  
Ján Staník MIM
Ľubomír  Straka Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR
Andrej Streicher Ordinariát OS a OZ SR
Mikuláš Strelecký  InterWay
Jana  Studená DTCA
Matej  Stuška O2 Slovakia
František Suchý Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu  
Martina  Sulíková InterWay
Martin  Sura Atos
Anna  Surová-Čulíková  Výskumný ústav detskej psychológie a patopsychológie 
Peter Szekeres PricewaterhouceCoopers Advisory
Tünde  Szekeresová Mesto Nové Zámky
Elena Szolgayová Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky
Peter Szórád  Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu  
Peter Šantavý KBS / ABÚ Bratislava
Igor Šenkarčin Cyber STRING
Michal Ševčík DXC Technology
Ivan Šiagi  Ministerstvo dopravy a výstavby SR
Ľubomír Šimášek Sociálna poisťovňa
Ľubomír Šimášek Sociálna poisťovňa
Martin Šimek Ditec
Ervín Šimko  Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu  
Peter Šimún Seges 
Stanislav Šišulák Akadémia policajného zboru v Bratislave
Juraj  Šitina exe
Viliam  Špeťko Ministerstvo životného prostredia SR
Ondřej  Šťáhlavský Fortinet
Ondřej Šťáhlavský FORTINET
Hana  Štamberková KPC GROUP
Jozef Štefánik Ditec
Katarína  Štefanková Bizz design
Eva  Šuláková Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny
Ivan  Šutjak  Octigon
Filip Švantner Národná agentúra pre sieťové a elektroniké služby
Lívia Švihoríková Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny
Csaba Tárczy Štatistický úrad Slovenskej republiky
Ľuboš Ternovszky Mesto Levice
Karolína Tichá Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu  
Viktória  Tkačivská Ministerstvo životného prostredia SR
Ivan Tománek Agentúra SITA
Jana Tomková Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR
Viola Tóthová Obzor/Metropolitan
Katarína Touquet-Jaremová Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku
Ján Tovarňák Úrad geodézie, kartografie a katastra SR
Martina Trajlinková Ditec
Vladimír Trepák Software603
Peter Tyko ALISON Slovakia
Ján Urban Arcibiskupský úrad v Košiciach, Košická arcidiezéza
Milan Urbanik RTVS - Rádio Slovensko
Rudolf  Vadovič Octigon
Ondrej  Varga Aliter Technologies
Pavol Varga Software602
Dušan Vaterka DXC Technology
Radomír  Vereš DÔVERA zdravotná poisťovňa
Branislav  Világi Úrad vlády SR
Jozef Viskupič Trnavský samosprávny kraj
Veronika Helena Vislocká Bratislavská eparchia
Robert Vlček Úrad jadrového dozoru SR
Tomáš Vrábel Microcomp
Vladimír  Vrzák Mesto Nové Zámky
Peter  Výboh ORIWIN
Peter  Weber InterWay
Benjamin Wurfl Atos
Igor Wzoš Mesto Poprad
Anna Záhorčáková Ditec
Ivan Záhorec DXC Technology
Peter Zelinka Úrad geodézie, kartografie a katastra SR
Ivana Zelizňáková Slovenský plynárenský priemysel 
Lukáš  Zeman Fortinet
Róbert  Zemko Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny
Peter Zimen Tlačová kancelária konferencie biskupov Slovenska
Anton Ziolkovský Konferencia biskupov Slovenska
Milan Zmeko  O2
Michal Zuzula DXC Technology
František Žabka Najvyšší kontrolný úrad SR
Sylvia Žažová Atos
Štefan Žídek Žilinská diecéza
Denisa  Židová Finančné riaditeľstvo SR
Denisa Žiláková CKO
Andrej Žucha ALISON Slovakia 
Bronzoví partneri
 
  • DTCA_krivky
  • EMM_logo
  • ed logo
  • icz
  • SOFTEC - logo - CMYK
 
Mediálni partneri
  • Hlavní mediálni partneri:
  • logo TA3 3D_mensie
  • logo_Zivesk
    • sita2
  • radio+rtvs
 
  • Mediálni partneri:
  • 01 PCR_logo_CMYK
  • zm_logo
  • touchit_logo
Technická realizácia
S podporou
UPVSR_logo   logo OPII_ESIF  logo_nases