• Slovensky
SVK
ENG

List of Attendees of the ITAPA 2017 International Congress

Aczel Alfonz  UPVII
Adamec Štefan Ministerstvo financií SR
Ágh Peter  Asociácia prednostov Slovenska
Aguado Santiago  Hewlett-Packard Enterprise
Aleksieva Miroslava  Asseco Central Europe, a.s.
Ančočik Štefan Eparchia Košice
Ančočik Štefan Eparchia Košice
Ando Milan ITAPA
Arbe Samuel Ministerstvo vnútra SR
Árendás František Mesto Štúrovo
Augustinič Peter QBSW
Augustinič Igor bpv Braun Partners s.r.o., o.z.
Ave Ader Ministry of Economic Affairs and Communications, Estonia
Babič Viliam Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny
Bača  Martin  Essential Data
Bačko Ján  UPVII
Badík Peter  GreenWay
Bachorík Martin CNC, a.s.
Bala Ivan Indra Slovakia, a.s.
Balát Ľuboš  Interway 
Balážiková Dominika  BÚ Rožňava
Bálint Vojtech  DXC Technology
Balogh Tomáš Plaut Slovensko
Baradlay  Jozef  UPVII
Baranovič Roman  ZŠ Narnia
Barčík  Igor  ANEXT
Bárdy Juraj  Alistiq
Baudelle Pierre  Hewlett-Packard Enterprise
Bayer Branislav  DXC Technology
Bednár Peter  Technická univerzita v Košiciach
Bednárová Veronika  BÚ Banská Bystrica
Bednárová Katarína Lightningbeetle
Bednárová Veronika BÚ Banská Bystrica
Behúl Roman  ATOS
Bejdak Radek  EPMA
Belica Ondrej  Pointnext
Belička Miroslav VŠ Ekonómie a manažmentu
Belička Marek  ANEXT
Benčík Jozef  SAS Slovakia
Benetin  Martin  Ústav informatiky SAV
Benko Marián eGroup Solutions, a. s.
Benko Vlado  proIS
Benková  Ingrid SLOVENSKÁ POŠTA, a. s.
Beňo Ján Obec Poniky
Berithová  Mária  Slovensko - rakúska obchodná komora
Bernard Josef Česká biskupská konference
Bernátová Vieroslava Asseco Central Europe, a.s.
Berta  Pavol  Essential Data
Betáková  Zuzana Ministerstvo vnútra SR
Bezák Vojtech DITEC
Bičár Marek  SAS Slovakia
Billý Ľubomír Centire
Birkuš  Gabriel  Aliter Technologies
Blaško Michal  IBM Slovensko
Blaškovičová Klaudia ORACLE
Bodnár Michal 3sixty consulting s.r.o.
Bogačik František UPVII
Böhmer Zdenko  DXC Technology 
Boledovič Juraj  DXC Technology
Bordak Lukáš  CISCO
Bosý Mário Trnavská arcidiecéza
Bošiak Viliam  BIZ Consulting, s.r.o
Braunerová Martina ORACLE
Brádzilová Klaudia Katolícka univerzita v Ružomberku
Broniš Vladimír  ATOS IT Solutions and Services
Brza Branislav Ministerstvo práce, soc. vecí a rodiny
Bučko Ivan  SLOVENSKÁ POŠTA, a. s.
Buday Tomáš  Hewlett-Packard Enterprise
Bukovinský Peter  ATOS
Bundil Tomáš  IPDAP
Burdová  Janka  UPVII
Cacara Peter Východoslovenská investičná agentúra
Cádrová Iveta SimpleCell
Candrák  Michal  UPVII
Cebotarev Nikolaj  Techdata
Ceľúchová Bošanská Dagmar  Alistiq 
Cenker Michal  Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
Cífer  Pavol  Lučenec
Czerniejewski Borys IPM
Čanecký Marek Ministerstvo životného prostredia SR
Čekaňáková Lucia  SAS Slovakia
Černák Štefan BÚ Rožňava
Černák Peter  Nitrianske Pravno
Černý Vlastimil  Všeobecná fakultní nemocnice v Praze
Červená Mária BÚ Rožňava
Čizmár Peter Procommunication
Dado Martin BÚ Banská Bystrica
Dancák Ján  Ministerstvo dopravy a výstavby SR 
Danková Anna Ministerstvo dopravy a výstavby SR
Davis John  Palo Alto Networks 
Dian Mirety Zelený bicykel o.z.
Dideková Zuzana alfaBASE, spol. s r.o.
Dillinger Juraj NASES
Dlapa Marek  Ministerstvo vnútra SR
Dobák Andrej  SimpleCell
Dohnáliková  Erna  UPVII
Domonkos  Amberboy Ministry of National Development
Dorčák Martin UPVII
Dostál Ondrej Národná rada SR
Dostál  Peter  Aliter Technologies
Drahovzal Anton  Software602
Drobniak Piotr  Polish Embassy in Bratislava
Drobný Vladimír MPRV SR
Drobný Martin PC REVUE
Drobný  Miroslav  Únia miest Slovenska
Duda Marcel eGroup Solutions, a. s.
Dudáš Jozef  Nezávislý inštitút ochrany súkromia
Dulová Miroslava  Preklady HM
Ďumbier Karol  Finančné riaditeľstvo SR
Ďurači Vladimír  Plaut
Ďurana Milan  DXC Technology
Ďurian David  Johnson Controls
Ďurica  Rastislav  Bizzdesign
Dvorský Jozef SAEC
Dvoržák Michal  Hlavné mesto SR Bratislava 
Dzijak Peter Kancelária Ordinariátu OS a OZ SR na MOSR
Dzijak Peter ABU Košice
Fajčíková Katarína  Hlavné mesto SR Bratislava 
Farkašovská Ľudmila Hlavné mesto SR Bratislava
Fázik Jakub  Univerzita Komenskeho v Bratislave
Fedorko Gabriel MICROSOFT
Feith Gilles  Lxembourg Government IT center
Fejová Simona  Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR
Fialka Roman  Finančné riaditeľstvo SR
Ficelová Sarah LOGmanager
Ficko Matúš DXC Technology
Filagová Lucia Úrad geodézie, kartogarfgie a katastra SR
Filip Norbert I.S.D.D. plus, s.r.o.
Fillo Karol  SimpleCell
Fintor Vladimír MZV SR
Fitoš Emil  ITAS
Flotischler  Erik  Aliter Technologies
Fojtl Matúš Úrad geodézie, kartogarfgie a katastra SR
Fourtet Christoph  Sigfox 
Freud Ladislav Finančné riaditeľstvo SR
Frič Pavol  Ditec 
Frindrichová  Mária  Úrad geodézie, kartografie a katastra SR
Ftáčnik Milan  Slovenská informatická spoločnosť 
Furdík Igor LOGmanager
Gajovská  Lenka Združenie DEUS
Galanda Milan Únia miest Slovenska
Gánovská Slávka  Preklady HM
Garaj Peter Ministerstvo obrany Slovenskej republiky
Géczi Zsolt FORTINET
Goldschmidt Vladimír  ATOS
Gonczol Jozef  DITEC
Gondová  Jana  UPVII
Gregor Radomir  Plaut Slovensko
Griga  Marek  Tatra Tender 
Grosch Peter Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny
Guller Ladislav Hewlett-Packard Enterprise
Guničová Silvia  LDI
Gura Valentin fixYDM s.r.o.
Gyurovszká Eva Nitriansky samosprávny kraj
Habiňák Tomáš CORA GEO sro
Hainzl  Viera  UPVII
Hajástek  Róbert  WEZEO
Hajdu Tibor  ABÚ Bratislava
Halásová Zuzana Národný bezpečnostný úrad
Halász Zoltán  Maxnetwork
Handzuš Peter  DXC Technology
Hanudelová Martina  ProPsych
Hanušková Nikola CISCO
Hanzlík Peter  DXC Technology
Hargaš Ján Slovensko.Digital
Háronik Mário AutoCont SK a.s.
Hatala Lukáš DXC Technology
Havrilová Marcela  MICROSOFT
Hečko  Miloslav  Generálna prokuratúra SR
Heger  Eduard  Národná rada SR
Heidecke Hans-Chistian  Volkswagen
Helexa Peter  UPVII
Herzán Lukáš  Microcomp - Computersystém
Hičárová Tatiana  Preklady HM
Hložková Lucia Univerzita Komenskeho v Bratislave
Hlubina Roman  ICZ
Hoet Victor Ambassade de France en Slovaque
Holák Andrej ÚVO
Holíková Alena  Hlavné mesto SR Bratislava 
Hollý Richard  UPVII
Horváthová Kristína  QBSW
Hrivnák  Rado  Preklady HM
Hrnko Martin QBSW
Hudec Branislav UPVII
Hulmanová Mária  Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR
Hurná Mariana Mestský úrad Prešov
Hušek Juraj  Ministerstvo spravodlivosti SR
Hyok Park  Jin  Korean Embassy in Slovakia
Hyoung Choi  Jae  Korean Embassy in Slovakia
Chanasová Eva Výskumný ústav geodézie a kartografie v Bratislave
Chebeň ml. Jozef  EMM 
Chertoff Philip  Globsec Policy Institute
Chlepko Stanislav SINO
Chmára Patrik Deutsch-Slowakische Industrie- und Handelskammer
Chochol Peter  ATOS IT Solutions and Services
Chrást Tibor  
Chrenko Vladimír FÚ a dekanát Topoľčany
Chudík Peter  predseda Prešovského sam. kraja 
Illek Ľubor  Slovensko.Digital 
Ingestad Gertrud  European Commission, DG Digit
Ištván Milan Partnerstvá pre prosperitu
Ivantyšyn Vladimír  
Ivantyšyn Michal ITAPA
Jakábová Martina Visions Consulting, s.r.o.
Jakoncuková Bohdana  Hewlett-Packard Enterprise
Jakub Peter  Finančná správa SR
Jamrichová Petra Procommunication
Janáč  Rastislav  ITSMF
Janáček Jaroslav  FMFI UK
Jankovič Radko mc.edu, s.r.o.
Janos Toth Istvan Corruption Research Center Budapest
Janota Rastislav  Národný bezpečnostný úrad 
Jedlička Peter ZVJS
Juhás  Gabriel  Fakulta elektrotechniky a informatiky STU
Jurčíková   Simona  Ministerstvo životného prostredia SR
Kačík Eduard LIGHTECH, s.r.o.
Kajan Mário Filozofická fakulta
Kalaš Ivan  Fakulta matematiky fyziky a informatiky UK
Kamenistá Hana Kamenista DXC Technology
Kán Michal  Ministerstvo dopravy a výstavby SR 
Kán Michal Min. dopravy a výstavby SR
Kapitáň   Ivan  Ministerstvo životného prostredia SR
Karaba Vladimír alfaBASE, spol. s r.o.
Karkalík Dušan alfaBASE, spol. s r.o.
Kárník Jiří Ministerstvo vnitra České republiky
Kavec Jozef WALLENBERG, s.r.o.
Királyi Robert  Bizovo
Királyová Henrieta ITAPA
Kiselicová Renáta Centire
Kiš Vladimír FÚ Abrahám / RKCMBF UK
Kišoň Martin  Advantage Austria
Klčo Branislav Avitech s.r.o.
Klinovský Jozef ANEXT
Kližan Anrej Agentura A+K
Kmec Marek  eSlovensko
Kmetík Igor   
Knapovský Miroslav  LOGmanager
Koči Pavol  DITEC
Kočík Peter Fortinet
Kolenčík Dušan ABU Trnava
Kolesár Dušan PosAm
Kollárová Johana  GLOBSEC Policy Institute
Komínek Martin  SimpleCell Networks Slovakia
Komzsik Attila  Microcomp - Computersystém
Kóňa Martin  NASES
Kondáš Lucia Arcys
Kopačka Pavol Medit
Koráková Júlia  Chrenovec Brusno
Kostolný Peter Úrad vlády SR
Kováč Dávid Eparchia Košice
Kováč Milan  Oracle
Kováč  Dávid Eparchia Košice
Kováčová Margita BÚ Banská Bystrica
Kováčová Marta Procommunication
Kozák Roman  Chrenovec Brusno
Krajcer Ivan Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby
Krajčovičová Božena  Jaslovské Bohunice
Králiková Ivo  UPVII
Kramara Martin  KBS
Kramárek Miroslav ORACLE
Krátka Dáša Essential Data
Krauspe Patrik  UPVII
Kravec Pavol Trnavá Hora
Kravec Pavel  obec Trnavá Hora
Krčméry  Michal  Americko-slovenská obchodná komora
Krchňák Richard  HorizonPlus
Krkoška  Peter  ANEXT
Kršák Juraj ENICS
Kršáková Dana ITAPA
Kruk Miroslav  obec Ľubica
Kubaľáková Andrea Aliter Technologies
Kubica Tomáš  FSV UCM v Trnave 
Kubů René  Microsoft
Kučárová Katarína  Hlavné mesto SR Bratislava 
Kučerová Iveta Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny
Kühn Ivan Disig, a.s.
Kuišová Alena ITAPA
Kujovič Ján Interway
Kukoľ  Martin  SEVITECH
Kulan Peter BÚ Banská Bystrica
Kulcsár  Sándor  ITI Hungary Ltd. 
Kurbalija Jovan  DiploFoundation 
Kveton Roman  IBM
Labanc Ľubomír  IBM
Laco Peter  IBM
Lajzová Barbara  Právnická fakulta UK v Bratislave
Lančarič Martin ALAM
Lásková Valéria Hlavné mesto SR Bratislava
Lechman Peter  Palo Alto Networks
Leitmannová Katarína Úrad geodézie, kartogarfgie a katastra SR
Lelkeš Michal VODOHOSPODÁRSKA VÝSTAVBA, ŠTÁTNY PODNIK
Lelovský Mário ITAS
Lencz Tomáš  SAS Slovakia
Lendacký  Marek SLOVENSKÁ POŠTA, a. s.
Lendvorská Darina  International Visegrad Fund
Lenhardt Ján PricewaterhouseCoopers Advisory s.r.o.
Leonhard Gerd  The Futures Agency
Letanovský Peter Ministerstvo kultúry SR
Letašiová Miriam  Ministerstvo hospodárstva SR
Letko Ján Slovenský futbalový zväz
Likavčan Róbert BÚ Rožňava
Lin Andrew Taipei Representative Office
Lintner Július  DTCA
Lipiak Michal KBS
Liptáková Erika ITAS
Lompart Štefan MF SR
Lompartová  Jana  UPVII
Madarász Csaba  eDemokrácia Műhely
MAGYARI Gyula  Embassy of Hungary
Macho Peter  UPVII
Majerník Branislav  Oracle Slovakia
Majtán Ing. Juraj  Bratislavská regionálna komora SOPK
Makyta Branislav  SAS Slovakia
Maliarik Pavol  Ministerstvo vnútra SR
Malý Ondrej  Úrad vlády ČR 
Mamojka Branislav  Únia nevidiacich a slabozrakých SR
Marczellová Silvia  Allexis
Mareš Karol LogManager
Markovič Juraj Ministerstvo dopravy a výstavby
Martincová Zuzana Najvyšší kontrolný úrad SR
Masár Michal  Preklady HM
Masárová Dominika  ITAPA
Matejovič Ľubomír Bratislavská eparchia
Mates Leoš  Bizzdesign
Matúš Michal Parkio.eu
Matuška Milan  Martin
Melicherová  Michaela  Univerzita Komenskeho v Bratislave
Mernyei Ákos Péter  EU Relations and International Affairs 
Miartuš Tomáš AutoCont SK a.s.
Míča Ján  Digital Coordination Unit, Úrad vlády ČR 
Mičík Ján SZRB
Mičovský Aleš  SOFTEC
Mihálik Martin  DXC Technology
Michaličková Jana Konferencia biskupov Slovenska
Michalík Eduard  Hewlett-Packard Enterprise
Miklošovič Roman  DITEC
Miklovič Marek  Stará Turá
Minarovič Erik  Ministerstvo financií SR
Minarovský Mario  ecclesia.sk
Minarovský Marcus ecclesia.sk
Mindek Ľubomír Oracle
Miniarik Ivana DXC Technology
Mišík Thomas Žilinská univerzita v Žiline
Mišovych  Jaroslav  Allexis
Mjartan Michal ATOS
Mlynarčíková Jana Partnerstvá pre prosperitu 
Modrovský Robert  MICROSOFT
Molnár Miloš ideata Europe, s.r.o.
Molnár Miroslav Hewlett-Packard Enterprise
Molnár Ľudovít  FIIT STU
Moravčík Peter Asseco Central Europe, a.s.
Morháč Martin  Zväz automobilového priemyslu
Motolík Miroslav MPSV SR
Môciková Ivana  DXC Technology
Mrázik Augustín eGov Systems
Mrvová Darina  Datacentrum
Musil Peter  Farmaceutická fakulta
Mustagrudić  Dubravka  Ministerstvo hospodárstva SR
Nagy Arpád KPMG Slovensko spol. s r.o.
Nandraský Kristián  SOFTEC
Naštický  Jozef RTVS
Neczli Rastislav ITMG
Nechyba Jan ASEP
Nesrovnal Ivo Hlavné mesto SR Bratislava
Niepelová Erika UPVII
Nikšová  Nadežda  UPVII
Nordvik Jean-Pierre  European Commission, Directorate-General Joint Research Centre 
Noskovič Martin ALAM
Noskovič Martin  ALAM
Novák Jozef locus
Nováková Denisa  MICROSOFT
Nuota Juraj Nitrianska diecéza
Ohrablo Michal Anasoft
Ondrovič Peter Asseco Central Europe, a.s.
Oravec Miloš FEI STU v Bratislava
Ormandyová Katarína  UPVII
Panák Branislav  ATOS IT Solutions and Services
Paovic Tomica  Democratic Gov. & Economy and Environment
Para Marcel meetoo
Paštrnák Milan Asseco Central Europe, a.s.
Paulík Andrej PricewaterhouseCoopers Advisory s.r.o.
Pekár Dušan Ružinov
Pekárek Aleš  Ministerstvo pre miestny rozvoj ČR
Pelíšek Fischerová Magdaléna  ALMOND LEGAL 
Pellegrini Peter  Podpredseda vlády SR pre inv. a inform.
Petrášová Janka Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny
Petrtylova Vera  Palo Alto Networks
Pikhart Pavel LogManager
Piling Karol Tech Data Slovakia s.r.o.
Piňák Robert  Ministerstvo vnútra SR
Pirigyi Bartolomej Ministerstvo obrany SR
Pivková Alexandra  Lučenec
Plíhal Michal Fortinet
Pokorný Jiří Kraj Vysočina
Polakovič Peter  SOFTEC
POLAKOVIČ  Jozef  Ministerstvo financií SR
Pomšárová Simona  ASEP
Potočná Mária Úrad geodézie, kartogarfgie a katastra SR
Potrok Peter PROFiber Networking s.r.o.
Práznovská Sylvia Spektrum
Puttera Marian  CISCO
Rajec Michal Diecézny cirkevný súd v Nitre
Raučina Vladimír  Slovenská informatická spoločnosť 
Rebuffi Luigi  European Cyber Security Organisation 
Redhamer Robert  Slovenská technická univerzita
Rehorovská Renáta DXC
Removčíková Nicole Prešovský samosprávny kraj
Repa  Radoslav  Ministerstvo zahraničných vecí SR
Repáň Marián Dobromat
Rosol  Michal  UPVII
Rössel  Rudolf  Allexis
Rovan Branislav  Fakulta matematiky, fyziky a informatiku UK
Roxer Gabriel  KREMSA
Rusnák  Radovan  TSK
Rybanská Michaela eGroup Solutions, a. s.
Rychlý Pavel  CROSS Zlín
Sakala Peter CISCO
Saková Denisa Ministerstvo vnútra SR
Sanny Dušan ZVJS
Sauer Guráňová Dana Ministerstvo dopravy a výstavby SR
Sčasný Ľubomír OĽANO
Sedláček Vladimír Oracle
Sedlák Radoslav  SOFTEC  
Semris Ivan ASEP
Sepp Martin Plaut Slovensko
Scheber Daniel SOFTEC
Schmidt  Peter  EMM
Schmidt   Michaela  Ministerstvo životného prostredia
Schürgerová Naďa  ITAPA
Schwarz Ivo  ATOS
Sinčák  Peter  Center for Intelligent technologies
Sitka Zdenko ABÚ Bratislava
Skirka Peter KPMG Slovensko spol. s r.o.
Skokanková Veronika  CISCO
Slabejová Martina  UPVII
Slabý Marián  Ministerstvo vnútra SR
Slaný Juraj Ministerstvo spravodlivosti SR
Slivka Jozef Rádio Vlna
Slota Ivan   
Slotová Ľubomíra  
Snopko Jozef  Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR
Sobôtka Ľudovít BÚ Banská Bystrica
Sochor Peter  Interway
Sojka Lukáš  NASES
Spatz Lucia  Preklady HM
Spišáková Zuzana DXC Technology
Stachník Michal Cisco Systems 
Stefik Lubor  INTERWAY
Steinerová Jela  Univerzita Komenskeho v Bratislave
Stone Larry Blackfire Advisory Washington DC
Straka Ľubomír  Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR
Streicher Andrej Ordinariát OS a OZ SR
Strelecký Mikuláš  Interway 
Sůra Martin  ATOS IT Solutions and Services
Surová-Čulíková  Anna  Výskumný ústav detskej psychológie a patopsychológie 
Szabadosová Petra  Hlavné mesto SR Bratislava 
Szabo Martin  Plaut Slovensko
Szabo  Štefan  Maxnetwork
Szabová Ivana Procommunication
Szajkóová Kristína  Úrad na ochranu osobných údajov
Szekeres Peter  DXC Technology
Szekeresová  Tünde  Nové Zámky
Szubert  Krzysztof  Digital Single Market, Poland
Šácha Juraj  Interway
Šantavý Peter  ABÚ Bratislava
Šesták Matúš Ministerstvo vnútra SR
Ševčík Michal  DXC Technology
Šikulaj Martin PricewaterhouseCoopers Advisory s.r.o.
Šimášek Ľubomír  Sociálna poisťovňa
Šimek Róbert  SimpleCell
Šimko Miroslav  2-morrow
Šimko Ervin  UPVII
Šimko Ladislav  UPVII
Šimorová Ľudmila MICROSOFT
Šimún Peter Seges 
Širl Miroslav CNZ
Šitina Juraj exe, a. s.
Škandera Jozef Data System Soft, spol. s r.o.
Škripko  Róbert  EMM
Šoltýsová Ľubomíra Úrad geodézie, kartogarfgie a katastra SR
Špánik Michal  DITEC
Šťáhlavský Ondrej Fortinet
Šťastná Jana  Netherlands Embassy in Bratislava
Šťavinová Iveta  Oracle Slovakia
Štefánik Jozef  DITEC
Štefanková Katarína  BIZZdesign CE
Štěpánková Oľga  Česká kybernetická a informatická spoločnosť 
Štofková Jana Žilinská univerzita v Žiline
Štubian Martin  APIS 
Šuláková Eva Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny
Šupšák Jozef  eFOCUS
Šušol Jaroslav  Univerzita Komenskeho v Bratislave
Šutjak  Milan Octigon, a.s.
Šveda Dušan Univerzita P.J. Šafárika v Košiciach
Švihoríková Lívia Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny
Takáč Milan PRIF UK
Tarr Zoltán  INVITECH Zrt.
Tegzová Andrea Interway
Terzieva Galya  Plaut Slovensko
Timko Juraj  SimpleCell
Tkáč Juraj ITEI
Tkačivská  Viktória  Ministerstvo životného prostredia SR
Tomkova Jordanka Fondacia INNOVABRIDGE
Tomková Jana  Ministerstvo zahraničných vecí SR
Trajlinek Peter AutoCont SK a.s.
Trajlinková Martina  DITEC
Trebuľa Zdenko  KSK
Trepák Vladimír software 602
Tuchyňa Roman  MICROSOFT
Turčanová Vladimíra BÚ Banská Bystrica
Tušín Ivan  Hapa
Uherová Viera  Miisterstvo obrany SR
Uram Filip  IBM Slovensko
Urban Ján ABÚ Košice
Václaviková Dagmar ITAPA
Vadovič Rudolf  Octigon, a.s.
Valková Zuzana Nezávislý inštitút ochrany súkromia 
Valocká Zuzana Obec Žabokreky
Vaníčková Lucie Ministerstvo vnitra České republiky
Varga Pavel software 602
Varga  Ondrej  Aliter Technologies
Vartík Viktor  Finančné riaditeľstvo SR
Vaterka Dušan DXC Technology
Végh Norbert SKN Mateja Hrebendu v Levoči
Vencúrik Matúš Mesto Prešov
Veselá Andrea  hl. m. SR Bratislava
Világi Branislav Úrad vlády SR
Vilem Peter Vema, s.r.o.
Višňovská Slávka Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby
Vojčík Ladislav  MCedu
Vrba Roman Ministertvo vnútra ČR
Vrzák  Vladimír  Nové Zámky
Vyskočil Tomáš Arcibiskupství Praha
W. Fuglewicz Piotr  TEchMine
Weber  Peter  ITAS
Wolek Peter  ATOS IT Solutions and Services
Wožniak  Martin  EMM
Wurfl Benjamin  ATOS
Wzoš  Igor  Mestský úrad Poprad 
Zábojník Martin SAS
Zábražná Adela SAPIE
Zajíček Juraj  Sberbank CZ
Zámečník Peter Zymestic Solutions, s.r.o.
Zappe Petra Americká obchodná komora
Zelizňáková Ivana ITAPA
Zemko Róbert Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny
Zemko Ivan  Úrad vlády SR
Zimen Peter KBS
Ziolkovsky Anton  KBS
Zubko Dávid  Expert na ochranu osobných údajov
Zuzula Michal  DXC Technology
Žabka František Najvyšší kontrolný úrad
Žiarová Jana  DTCA
Žíla Jiří Foodaudit
Bronze partners
  • logo_ALAM_horizontalne_large
  • allexis
  • asep_final-xeroxred
  • DTCA_krivky
  • EMM_logo
  • ed logo
  • ibmpos_black-1 [Converted]
  • icz
  • oracle
  • Palo Alto Networks
  • QBSW-logo-CMYK-slogan-P
  • sevitech
  • SOFTEC - logo - CMYK
 
Media Partners
  • logo TA3 3D_mensie
    • sita2
  • radio+rtvs
  • 01 PCR_logo_CMYK
  • zm_logo
  • touchit_logo
Technical realization
Partner of Gerd Leonhard´s Book Signing Session: Cisco_Logo_RGB_Screen_Blue2925
Supported by
visegrad_fund_logo_blue_800px Projekt „Digital Single Market in V4„ podporený Medzinárodným Vyšehradským fondom